služba není dostupná

„tato služba neni dostupná“-toto mi píše mobil, když chci poslat sms, sms v klidu napíši, dám odeslat, odesílá se, dá se do zpráv k odeslání a napíše mi to tu zprávu, mám úplně nový mobil, operátora O2, smsky mě jdou v poho posílat přes jiný mobil, ale přes tento ne, zkoušel sem snad vše v nastavení mobilu, ale nic nepomohlo.
poradil byste mi prosím někdo?

Nejlepší odpověď
slavets

Dobrý den. Být váma si zavolám na operátora..Ten vám poradí nejlépe. Mě se tot už také stalo když si najedete do SMS a nastavení, tam by jste měl mít ňáké číslo a to máte asi špatně..Zavolejte si na operátora on vám toto číslo dá a mělo by být vše O.K..;) Snad sem vám aspoň trochu poradila;) Hezký den Sára