Jahoda

Sluchátka v PC, co s tím?

Zdravím!

Dnes mám přes Skype přednášku. Mám sice repráčky, ale chci zkusit poslouchání přes sluchátka. Sluchátka jsem zapojila dozadu PC, nasadila a zavolala. Slyšela jsem perfektně druhou stranu. Problém je ten, že sluchátka mají krátkou šňůru, tudíž nemohu sedět před PC a poslouchat ve sluchátkách. Sluchátka jsem proto zapojila do dírky vepředu. Což je OK – můžu sedět před PC a mít na sobě sluchátka. Problém je ten, že v přední dírce sluchátka nefungují. Zkoušela jsem volat, ale nebylo nic slyšet. Jak je to možné, že vzadu přes sluchátka slyším a vepředu ne? Co s tím mám dělat, aby mi to vepředu šlo?

Předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

konektory vzadu jsou přímo na základní desce a fungují tedy vždy … konektory na čelní straně skříně se musí dodatečně připojit do speciálního konektoru na základní desce a podle toho co píšete to u vašeho počítače kdosi zapoměl udělat. Proto jsou hluché.

Asi by nebylo těžké zjistit kam byste měla ty kabely jdoucí uvnitř od česlních konektorů do desky správně připojit aby to fungovalo, ale potřeboval bych k tomu znát typové označení vaší základní desky.

Další odpovědi
led

Pokiaľ nechcete otvárať počítač podľa ge0rge, tak si kúpte 2 krátke predlžovačky Jack3,5 male-female a zapojte si ch vzadu.