Myšák1

Proč mi nefungují přední konektory na PC?

Už asi půl roku mám tento počítač: HAL3000 Trinity Silver 61008 A10–5800K (Windows 8). V předních panelech jsem měl normálně zapojené sluchátka, mikrofon atd a jelo to v pohodě, až pak asi po měsíci to nějak přestalo fungovat a musel jsem sluchátka a mikrofon tahat až do zadních konektorů a jelikož mám stolní počítač tak u toho musím být pořád skloněný, protože kabel od sluchátek není dost dlouhý. Četl jsem tu, že mám jít do nastavení zvukové karty a přepnout z HD audio na AC97. Jenže když jsem v tom okně zvukové karty tak tam nic takového nemám: http://www.vti­pecky.estranky­.cz/img/origi­nal/42/zvuk-k.png.
Prosím, poraďte… Koupil jsem si teď totiž dost drahá sluchátka a ty mají příliš krátky kabel na to, abych je natahoval dozadu, proto mě to tak štve.

Nejlepší odpověď
Dochy

Zkontroloval bych kabeláž v počítači.
Jinak prodlužka na sluchátka je za pár peněz.

Další odpovědi
jáára

nenapadlo tě bednu otočit? já to tak mám, mám alespoň přístup ke všem portům a nemusím se někde krčit. DVD-čko nemám, tak nepotřebuju dopředu přístup