kuřecí

Proč se nemohu připojit ke skype?

Vždy když se snažím přihlásit mám tem jen: nelze se připojit ke skype!!!Proč? internet atd. mi funguje!
Doplňuji:
Ano,vše zadávám správně..nejde to cca 2 a půl hodiny

Nejlepší odpověď
Bedy

Zadáváte dobré přihlašovací údaje – tedy Skype jméno a heslo?
Zkoušela jste se jinde připojit (jako na jiném počítači či mobilu apod.)?

Jak dlouho to přihlašování nejde?
Doplňuji:
Reinstalace Skypu není špatný nápad, možná bych se ještě juknul do nastavení firewallu, jestli není blokované odchozí spojení.

No a pro jisotu by to možná ten výpis z Hijackthisu chtělo… 😉 Obnovení systému bych bral jako krajní možnost.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou. Je možné, že v počítači je něco nechtěného, co s tím může souviset.

Další odpovědi
badisko

Co na to rict …preinstaluj skype a dej vedet nez po tobe nekdo zacne chtit vypis Hijackthis…nebo zkus vratit pc v case..

klarkao

A co zkusit restartovat počítač/program?