quentos

Sluchátka a výdrž

Na sluchátka je klasicky záruka dva roky – „jako na všechno“ – , zajímá mě však, jak dlouho vám vydržely ve skutečnosti. S mými jsem vždycky datum nákupu zapomněl, a když se porouchaly, nezbylo mi než věřit, že už ty „zaručené“ dva roky uplynuly…
Doplňuji:
burak: … a chodíte je pak reklamovat?

Nejlepší odpověď
vagra

Používám sluchátka zn.KOSS.
Mám je zhruba tři roky a vypadají pořád stejně,přestože jsou poměrně často"v akci"
S kvalitou zvuku jsem spokojen a v případě nutnosti,si asi koupím zase KOSSky.
Několik předešlých-hrůza.

Další odpovědi
ReHu

ZARUČENĚ 2 roky nevydržely, ale než se dohadovat a jezdit do centra pro pár poeněz, se mi nechce.
Ale teď chci vyzkoušet sluchátka koz, řekla jsem, že vyzkouším, některá lepší, tak asi budu trvanlivost sledovat.
Doplňuji:
Oprava: slucháýtka Koss. A jsem ráda, že tady čtu kladnou recenzi :DDD

anonym

mě sluchátka vydrží maximálně půl roku

quentos

jo KOS … to mi to dalo, než jsem ReHuiny „sluchátka koz“ dešifroval, už jsem myslel, že jde o nějaký fonendoskop, co se přikládá na kozy ;{))))>