Nykki

Slovenský projekt adoptuj kravičku

Líbí se vám tento slovenský nápad? Jakmile jsem na to uviděla reklamu, byla jsem uchvácena,protože krávy patří mezi moje 4 nej zvířátka( a to z toho důvodu,že babka na Slovensku pracuje v kravíně a když jsme tam bydleli,tak jsem tam s ní pořád chodila) a hned sem klela,že proč to není i u nás a proč nežijeme na Slovensku ,místo v Čechách… Já bych teda byla rádá ,kdyby se tohle dělo i u nás…

Doplňuji:
http://www.adop­tujkravicku.sk/

Odpovědi
honza19hk

proč bych si měl nějakou krávu adopotovat když jich máme u nás na družstvě dost.