redhead

Slohovka na angličtinu

Mám za úkol napsat cvičnou slohovou práci na angličtinu.
Tématem je formální dopis.
Konkrétně se jedná o žádost o další informace o letním kurzu angličtiny v Camridge. Měla bych uvést něco, co mi nebylo jasné a potřebuji to ještě nějak vysvětlit, upřesnit. Problém je v tom, že mě vůbec nic nenapadá. Nemáte nějaké návrhy?

Odpovědi
Awer

Samozřejmě, že je to formální a umělé. Ale napadá mě, že by ses třeba mohla tvářit jako vegetariánka (pokud tedy nejsi) a ptát se na stravování a možnosti upravit dietu..

frankie89

nebo se zeptej na možnosti ubytování…