iceT

Šlo to vždycky nebo je to tím novým uspořádáním tady?

Něco jsem tady hledala,narazila jsem na hodně dlouho uzamčenou otázku,na kterou jsem odpovídala a ještě šla doplnit ta moje odpověď.Šlo to takhle vždycky?Dozví se ten,kdo se ptal,že mu přistál nějaký nový dodatek k otázce?

Dávám to do aktualit,jelikož mě nenapadá vhodnější kategorie.
Doplňuji:
No právěže,otázka byla zamčená už dlouho,u mé odpovědi bylo políčko -doplnit- tak jsem to zkusila,protože tehdy jsem si nemohla vzpomenout,a ono to doplnit šlo.

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsem tady tak dlouho abych mohla odpovědět,ale nové uspořádání a nejsem s ním spokojená…:D

Další odpovědi
anonym

Šlo to i dříve.

briketka10

iceT to nevím jestli se to dozví ten, kdo se ptal, mě by asi nenapadlo vracet se tak blbě, jak to teď vymysleli, když se načítá stránka na profilu s otázkami a musíš se vracet na odpověďi, co odpověď to návrat a ztráta času, ta otrava..kvůli 1 bodu..
jestli to tak šlo vždycky to nevím, nezkoušela jsem to..

mosoj

U uzamčené otázky šly dávat pouze palce a přispívat do diskuse.

IK

Mně šli opravit odpovědi jen takové co nebyli označené palcem, označené jen doplnit, ale s uzamčenými jsem to nezkoušela.

anonym

I dříve, když mi záleželo na tom, aby tazatel dostal ještě dlouho po uzamčení mou odpověď, najela jsem si na jeho profil a odeslala ji pouze jemu přímo mailem. Myslím, že to jde i nyní. Opravte mně, jestli nemám pravdu. Zdravím.