Avatar uživatele
iceT

Šlo to vždycky nebo je to tím novým uspořádáním tady?

Něco jsem tady hledala,narazila jsem na hodně dlouho uzamčenou otázku,na kterou jsem odpovídala a ještě šla doplnit ta moje odpověď.Šlo to takhle vždycky?Dozví se ten,kdo se ptal,že mu přistál nějaký nový dodatek k otázce?

Dávám to do aktualit,jelikož mě nenapadá vhodnější kategorie.
Doplňuji:
No právěže,otázka byla zamčená už dlouho,u mé odpovědi bylo políčko -doplnit- tak jsem to zkusila,protože tehdy jsem si nemohla vzpomenout,a ono to doplnit šlo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, KdoSiOdJinud, Andělé, briketka10, anonym před 4411 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nejsem tady tak dlouho abych mohla odpovědět,ale nové uspořádání a nejsem s ním spokojená…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Šlo to i dříve.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

iceT to nevím jestli se to dozví ten, kdo se ptal, mě by asi nenapadlo vracet se tak blbě, jak to teď vymysleli, když se načítá stránka na profilu s otázkami a musíš se vracet na odpověďi, co odpověď to návrat a ztráta času, ta otrava..kvůli 1 bodu..
jestli to tak šlo vždycky to nevím, nezkoušela jsem to..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

U uzamčené otázky šly dávat pouze palce a přispívat do diskuse.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Mně šli opravit odpovědi jen takové co nebyli označené palcem, označené jen doplnit, ale s uzamčenými jsem to nezkoušela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

I dříve, když mi záleželo na tom, aby tazatel dostal ještě dlouho po uzamčení mou odpověď, najela jsem si na jeho profil a odeslala ji pouze jemu přímo mailem. Myslím, že to jde i nyní. Opravte mně, jestli nemám pravdu. Zdravím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek