Standaa

Šlo by aplikovat Vrchní, prchni v reálu? (dříve)

Myslíte, že to někdo po vydání filmu zkusil? Šlo by to Vránovým způsobem?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě , ale jen do té doby, než by tě někdo přistihl.

Další odpovědi
marci1

Údajně se takovýto příběh stal v Anglii po 2. světové válce. 🙂
„Málokdo ví, že případ, kdy v hospodách a restauracích řádil falešný vrchní, se opravdu stal! Bylo to v Anglii krátce po 2. světové válce. Jednalo se o muže, který pracoval jako číšník, jenže přišel o práci, a tak se začal mstít. Vybíral si velké restaurace, které dobře znal, a postupoval podobně jako filmový vrchní Dalibor Vrána – nosil »pinglovský« oblek, objednal si pití a pečlivě sledoval ostatní hosty. Jakmile zaslechl, že chce někdo platit, hbitě se zvedl a zkasíroval ho. Štěstí se ale k němu obrátilo zády. Brzy byl dopaden a odsouzen na 3 roky nepodmíněně. Vydělal si v přepočtu pouhých 800 korun.“

http://www.aha­online.cz/cla­nek/zhave-drby/41475/vrchni-prchni-po-30-letech.html

Agneta

Dnes mnohem lépe než tenkrát, neboť není vůbec nápadné, když někdo telefonuje, už chápeš? :DDD
Já si mimochodem myslím, že kdyby byly mobily už tenkrát – tak by to byla komančů rychlá smrt:DDD
Natož internet:DDD

simir7

Všechno je možné,ale jen do té doby než vás chytnou.....

klumprt

Myslíš Vránovým způsobem?