JájsemRaibek

Šli byste do soutěže v televizi?

Vyměnit manželku – přítelkyni na deset dní. Šli byste do výměny manželek?

Nejlepší odpověď
briketka10

Před kameru bych nikdy nešla, a navíc
nejsem vdaná, i kdybych byla, tak nee.
Všichni se jen ztrapňují před národem.

Další odpovědi
chachar1922

Ne, o soukromí se nedělím ani se sousedy, natož s celou republikou.

gecco

Ne, ani náhodou…
Pokud by šlo o realitu (natáčení dokumentu), možná – ale dělat ze sebe šaška podle představ scénáristy a režiséra, to ani náhodou…
Resp. – tolik za to neplatěj…
😉

ReHu

Nemám tu potřebu.
Ani jiné TV soutěže.
~~~~~~~~~~~~~~
Resp. nenapadá mě tak špatná situace, abych se účastnila.
Pokud by ale nastala a nebylo jiné východisko, pak asi ano.
I když mi to je proti mysli, dělat veřejně šaška a nechat národ prozkoumávat mé soukromí.

ten který je

Před televizní kameru bych nikdy nešel protože se stydím a měl bych trému.Jedinou vyjímkou která mi nevadí je průmyslová kamera.;-)

Drap

Ani omylem ne.

led

Ako anonymný hosť – silueta za závesom so skresleným hlasom, za predpokladu, že tam nebudú čakať netrpezlivci v policajnej uniforme a rozzúrení diváci-štatisti .
Nikáb mám pripravený: https://lh3.go­ogleuserconten­t.com/-lLaAkeQq8Os/VA­FyrepUZxI/AAA­AAAAAnaY/K-3dIWNFh20/w610-h220/3194846--islamsky-odev-pro-zeny-hidzab-dupata-abaja-cador-nikab-a-burka--1-610x220p0.png

dodatok: musí to byť manželka? Nemôže to byť manžel? :)

Baromut

Ikdybych do toho šla, tak by mě za chvíli vyloučili, protože bych tomu člověku musela dát přes hubu. Když vidím, kdo do toho leze…

Klaproth

Já bych klidně šel, ale manželka určitě chtít nebude.