Avatar uživatele
BENYTA

Prostřeno – nakupují soutěžící za své?

V diskusi o pořadu Prostřeno, byla informace, že soutěžící dostávají na nákup k uvaření večeře 2000kč. Dají se někde nalézt podrobná pravidla soutěžě?
Doplňuji:
Tak jestli to dobře chápu, každý má desítku a jeden navíc výhru a ještě si nakoupí do zásoby…
…tak to jdu prostudovat kuchařské knihy…:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, BEAES, anonym, Mili @ před 4828 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

to jsem teda ted překvapena že dostávají na nákup peníze protože v jednom díle šla paní nakoupit a neměla čím zaplatit tak to brala na sekeru což asi byla dost ostuda,ale ona tam perlila ve více věcech

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Nevím zda pod vizí nějakých tisíce korun bych si nechal šmírovat kamerou po baráku a ještě k tomu nechal pomlouvat před celým tv národem soutěžícími. Ještě, že je internet a mohu před tímto rádoby soutěžním seriálem trochu uniknout.
Ale pořád lepší než jakési „výměny“, kdy rodiče chtiví několika korun vystavují své děti celkem nepříjemným situacím. I když to dítě je vykresleno v pořadu dobře (jednou mám pocit, že zveřejnili, že asi 10 letý chlapec má nervové problémy které se projevují i únikem moči – to je na facku režisérovi pořadu) – stejně okolí k němu je po objevení na obrazovce celkem vlezlé.
Pro ostudu v tv si raději dojít v něčem smysluplnějším.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mili @

Já bych sice asi dokázala navařit pro pět lidí, ale vzhledem k mé nervozitě bych všechno asi zkopala a tím pádem by bylo naprosto jedno, kdo to platí !!!!
Jsem asi trémistka, která by vše zmrvila, nehledě na to, že by ze mně nevytáhli rozumné slovo… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

http://vareni­.moonface.cz/
Doplňuji:
dostanou 2 tisíce za večer plus zdarma
nákupy na večeři

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

Jistě jsi si všimla, že chodí nakupovat soutěžící do Lidlu ,prý Lidl platí soutěžícím potraviny a jak je to když chodí do malých obchůdků? Kdopak to ví?

před 4830 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

Pokud nemají v blízkosti LIDL,ty malé krámky asi platí PRIMA?
Opravdu – kdopak to ví?

před 4830 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek