Bronzový

Prostřeno - nakupují soutěžící za své?

V diskusi o pořadu Prostřeno, byla informace, že soutěžící dostávají na nákup k uvaření večeře 2000kč. Dají se někde nalézt podrobná pravidla soutěžě?
Doplňuji:
Tak jestli to dobře chápu, každý má desítku a jeden navíc výhru a ještě si nakoupí do zásoby...
...tak to jdu prostudovat kuchařské knihy....:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

to jsem teda ted překvapena že dostávají na nákup peníze protože v jednom díle šla paní nakoupit a neměla čím zaplatit tak to brala na sekeru což asi byla dost ostuda,ale ona tam perlila ve více věcech

Další odpovědi:

Zlatý

Nevím zda pod vizí nějakých tisíce korun bych si nechal šmírovat kamerou po baráku a ještě k tomu nechal pomlouvat před celým tv národem soutěžícími. Ještě, že je internet a mohu před tímto rádoby soutěžním seriálem trochu uniknout.
Ale pořád lepší než jakési "výměny", kdy rodiče chtiví několika korun vystavují své děti celkem nepříjemným situacím. I když to dítě je vykresleno v pořadu dobře (jednou mám pocit, že zveřejnili, že asi 10 letý chlapec má nervové problémy které se projevují i únikem moči - to je na facku režisérovi pořadu) - stejně okolí k němu je po objevení na obrazovce celkem vlezlé.
Pro ostudu v tv si raději dojít v něčem smysluplnějším.

Bronzový

Já bych sice asi dokázala navařit pro pět lidí, ale vzhledem k mé nervozitě bych všechno asi zkopala a tím pádem by bylo naprosto jedno, kdo to platí !!!!
Jsem asi trémistka, která by vše zmrvila, nehledě na to, že by ze mně nevytáhli rozumné slovo.... :-DDDD

Zlatý

http://vareni.moonface.cz/
Doplňuji:
dostanou 2 tisíce za večer plus zdarma
nákupy na večeři

Diskuze k otázce

Zlatý

hanulka11

Jistě jsi si všimla, že chodí nakupovat soutěžící do Lidlu ,prý Lidl platí soutěžícím potraviny a jak je to když chodí do malých obchůdků? Kdopak to ví?

Bronzový

BENYTA

Pokud nemají v blízkosti LIDL,ty malé krámky asi platí PRIMA?
Opravdu - kdopak to ví?

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.