BENYTA

Prostřeno – nakupují soutěžící za své?

V diskusi o pořadu Prostřeno, byla informace, že soutěžící dostávají na nákup k uvaření večeře 2000kč. Dají se někde nalézt podrobná pravidla soutěžě?
Doplňuji:
Tak jestli to dobře chápu, každý má desítku a jeden navíc výhru a ještě si nakoupí do zásoby…
…tak to jdu prostudovat kuchařské knihy…:-)

Nejlepší odpověď
anonym

to jsem teda ted překvapena že dostávají na nákup peníze protože v jednom díle šla paní nakoupit a neměla čím zaplatit tak to brala na sekeru což asi byla dost ostuda,ale ona tam perlila ve více věcech

Další odpovědi
venkovan

Nevím zda pod vizí nějakých tisíce korun bych si nechal šmírovat kamerou po baráku a ještě k tomu nechal pomlouvat před celým tv národem soutěžícími. Ještě, že je internet a mohu před tímto rádoby soutěžním seriálem trochu uniknout.
Ale pořád lepší než jakési „výměny“, kdy rodiče chtiví několika korun vystavují své děti celkem nepříjemným situacím. I když to dítě je vykresleno v pořadu dobře (jednou mám pocit, že zveřejnili, že asi 10 letý chlapec má nervové problémy které se projevují i únikem moči – to je na facku režisérovi pořadu) – stejně okolí k němu je po objevení na obrazovce celkem vlezlé.
Pro ostudu v tv si raději dojít v něčem smysluplnějším.

Mili @

Já bych sice asi dokázala navařit pro pět lidí, ale vzhledem k mé nervozitě bych všechno asi zkopala a tím pádem by bylo naprosto jedno, kdo to platí !!!!
Jsem asi trémistka, která by vše zmrvila, nehledě na to, že by ze mně nevytáhli rozumné slovo… 😁

hanulka11

http://vareni­.moonface.cz/
Doplňuji:
dostanou 2 tisíce za večer plus zdarma
nákupy na večeři

hanulka11

Jistě jsi si všimla, že chodí nakupovat soutěžící do Lidlu ,prý Lidl platí soutěžícím potraviny a jak je to když chodí do malých obchůdků? Kdopak to ví?

BENYTA

Pokud nemají v blízkosti LIDL,ty malé krámky asi platí PRIMA?
Opravdu – kdopak to ví?