Lucimia

Šlehač na mléko

Nevím, jak se to přesně jmenuje, je to takový přístroj na baterky, kterým se „prý“ dá vyšlehat mléko do pěny jako třeba na latté. Máte s ním někdo zkušenosti a kde se dá koupit? Nikde není moc k vidění… Viděla jsem ho jen jednou, ale bohužel jsem ho nekoupila a pak už tam nebyl. Stál asi kolem 100 Kč.
Doplňuji:
A jste s tím spokojené?
Odkaz od Kropítka mě překvapil… Myslela jsem že toto je jen na šlehačku!! 🙂 Teď nevím co koupit jestli ten ruční šlehač nebo to v odkaze od Kropítka…:-)

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.ku-z-el.cz/kuchynka/kuchyn­ka/slehac-mleka.html

Mám ho a funguje

Další odpovědi
panenka

Ano mám ho doma koupila jsem ho před rokem v HYPERNOVĚ se dvěma hrničky za 130 kč.

našla jsem vám odkaz kde si ho můžete objednat tak se podívejte.

Já s ním spokojená jsem používám ho převážně na tu latté kávu v letních dnech záleží to čistě na vás kterou si vyberete.To co jste dostala od kropitka je taky výborný šlehač moje mamka ho používá na výrobu šlehačky.

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/items?r=hin­t&itemType=new&q=sle­hac+na+mleko

Marky71

Tak přesně ten, co je na obrázcích, jsem si koupila v Ikee, výborně funguje a stál jen 35 Kč

Misak22

je to to samé jako ponorný mixer ne???Mi to děláme ponorným mixérem s metlou.
Tak to budete mít asi lepší ten šlehač jak poslal kropitko,ten ponorný je sice univerzálnější ale podstatně dražší a asi to nebude takové jako stim originál na mléko.

GangstaHelper

My jsme to kdysi měli, myslím, že se to k nám dostalo jako bonus, když jste si koupili velké balení instantního kakaa (Nesquik?), něco od Nestlé. Říkalo se tomu mixík. Pěnu to celkem slibně umělo udělat. Záleží ale, jaký si koupíte, ne každý musí být tak úspěšný.