Zlatý

Sledujete televizní noviny na více programech? A v průběhu dne také? Nebo jen např. na netu či v radiu v autě?

Doplňuji:
Díky za odp.
Já jsem je přestala sledovat již před pár lety.
1 - Jednou po dovolené jsem zjistila, že mi na dovče vůbec nechybí a tudíž mi pak nechyběly ani jindy.
2 - většinou to jsou samé katastrofy, ty mi život nezlepší, naopak mi kazí náladu.
3 - důležité informace jsou na netu na 1.stránce a stejně se je vždy dovím jinak i dřív

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já to sleduji průběžně celý den na ČT24 a na PC, večer 18.55 hod.na Primě a po ní to jde na ČT1,dále při puštěném PC běží vedle TV na ČT24.

Další odpovědi:

Zlatý

V televizi se koukám na Primu a Novu, na internetu si také něco přečtu a když jedu v autě, poslouchám z rádia. :-)

Stříbrný

Zprávy na Nově (17,00) na ČT1 (18,00), na T.Noviny na Primě (18,55) , nebo ČT1 (19,00) potom na Nově (19,30) a průběžně během dne na ČT24.
Samozřejmě že nejsem "TV noviny maniak" - platí to když jsem u zapnuté TV.
V terénu většinou poslouchám zprávy na Radiu Beat.

Zlatý

Televizní noviny sleduji první na Primě pak to přepínám na Novu a když jsem v Autě tak zprávy poslouchám v autě.

Zlatý

ano, nejdříve ČT1 a pak Novu. Mají to obvykle každý jiné, tedy pokud se nestane něco zásadního, a jdou hezky po sobě. (... no a Novu hlavně kvůli Míše Ochotské, že, kdo by se na ni rád nepodíval ;{)>

Bronzový

Sleduju Čt1,Novu a občas Čt 24.

Zlatý

Samozřejmě že sleduji ale hlavně v 17h.a pak 19.30h.

kokam jen na zprávy a jinak málo,není čas,pořád běhám po zahradě,nebo něco kuchtím doma a když je pěkně jedu s dětma na výlet zítra jedeme do safari v Hradci Králové,rádio mám puštěné,ale moc ho nevnímám

Bronzový

Ano sleduji a snad skoro všude. A proto říkám , že 80% jsou lži.Dneska si každý napíše co chce,nějaká kontrola o pravdivosti je jen přáním slušných lidí.Proč to takto píšu? Byl jsem v těch skutečně postižených oblastech. A vím, že pán, kterému asi fakt zbyla jen televize, ji po zprávách totálně zrušil.Ale to by museli všichni vidět!!!!!To se nedá popsat!!

Pokročilý

Sleduji průběžně přes den ČT 24 online, když se naskytne volná chvilka. Pravidelně ráno u snídaně Studio 6. Jinak radši pročítám online portály - iDNES, ihned, a Daily Telegraph.

Bronzový

asi budu zvlastni, ale zpravy sleduji jen proto abych vedel, kdyz se me nekdo zepta - jsem presvedcen o tom, ze vetsina zprav nam jako "beznym uzivatelum" je podavana hodne zkreslene...

uz jen fakt ze vidim stejnou reportaz ze stejnym clovekem co je dabovan, a na kazdem programu rika neco jineho :-D

--- svoboda informace ---

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.