DusanOrlik

Slavíte Haloween?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
tom004

Ne

Máme své mnohem lepší svátky,než importované hlouposti.

Další odpovědi
Andělé

Ano

My slavíme dušičky,né Haloween,jsme přeci v Čechách,né v Americe.
Mám ráda tu atmosféru,oranžové doplnky-doma mám oranž.svíčky,dý­ni,v ní zapálené svíčky,na proutěném tácku mám barevné listí z parku,zrovna jsme si je donesli,jsou překrásné,pár kaštanů,bukvic,ža­ludů apod.Na hřbitov chodím v podvečer,kdy je nejkrásnější atmosféra-vše je nádherně prozářené svíčkami,podzimní vítr…všude je to takové tajemné,no paráda…:-)

www

Ne

Haco? 😉
Nemám důvod slavit blbosti buchví odkud.

baghira

Ano

Nevím jestli se tomu dá říkat slavení, ale vyřezané dýně ze svíčkama samozřejmě na předzahrádce máme :)

quentos

Ne

sestra slaví, já nikoli

Terryle

Ne

Nic proti němu, ať si ho Amíci užijou, je to vlastně jejich obdoba Dušiček. Ale ani ty se vlastně přímo neslaví… a procházku po hřbitovech nepovažuju za slavení. Takže ne.

arygnoc

Ne

americká blbost.

jo, takhle dušičky, to je jiná.
nebo památka zesnulých.

mrblackwell

Ano

Nesdílím názor některých lidí,že tento svátek je importován z USA.Naopak tento svátek je importován do USA.Slavili ho kdysi v evropě Keltové a pokud se nemýlím,tak byli i na našem uzemí.

hanulka11

Ne

aramah

Ne

Nikkol

Ne

Natee

Ne

To je záležitost Amériky.. Dle mého názoru, nic mi to neříká.

samicek333

Ne

Až dostanu americké občanství, tak začnu…:D