zjentek

Skutečnost, že na některejch kontinentech Ježíšek naděluje ráno, má na svědomí světovej čas?

Nejlepší odpověď
Gestas

Ne, jen tradice. Možná je vhodné v této souvislosti připomenout, že křesťanský den začíná setměním. Vlastně je to stejné jako s životem křesťana a ateisty-křesťanův život začíná tmou a končí ve světle, život ateistův začíná vew tmě a také v ní končí.

Další odpovědi
anonym

Já myslím, že to je jen proto, že to prostě po celým světě za noc neulítá. Někde se musí stavit na čaj s rumem a dát sobům oraz. Vždyť nalítají tisíce kilometrů. Ježíšek šéfuje jen EU, protože nemá soby! Proto to Santa oddře všechno sám a pak se lidi díví, že proto chlastá jak duha a musí sebou nosit mentolky, aby to děti jentak nepoznaly.

dubraro

V každém případě naděluje v noci. Někde je zvykem počkat do noci dokud nepřijde, někde se jde spát a rozbaluje se až ráno.