annas

Skrytý útok? Proč? Bude se opakovat situace z ledna a února, kdy se záměrně mazaly otázky a odpovědi?

Či se přesouvaly otázky jen určitým uživatelům? Jak se prokázalo, šlo o neoprávněná nařčení a osočování jedné osoby … Mnoho uživatelů odešlo, zrušilo svůj profil nebo přestalo odpovídat … Sledovala jsem to …

Zřejmě někomu vadí, že se snažím dodržovat pravidla, nebo včerejší poděkování uživatelky Andělé…?

Každý má stejné možnosti …

Konečné rozhodnutí je přece na admin. Takže tentokrát se úmyslný přesun nepovedl …

Nejlepší odpověď
vagra

Pravděpodobně se tady vyskytuje jedinec, kterému se nelíbí, že Vaše otázky mají dlouhodobě dobrou úroveň, stejně jako Vaše kvalifikované odpovědi. Že je s tím spojená obliba, je zcela přirozené.
Pokud jde o toho „prudiče.“
Myslím si, že jde o člověka s výraznými pocity méněcenosti a závisti. Dalším výrazným rysem takto postižených lidí, bývá zbabělost.
Právě lidem s takto pokřiveným egem vyhovuje anonymita na těchto stránkách a mají snahu, když už se nemohou prosadit jinak, alespoň uškodit těm, kteří na tom nejsou stejně.
A ta anonymita? Ta není až tak neprůstřelná!
Jen doufám, že kvůli takovým lidem nedojde k takovému exodu, jako letos zjara…:-)
Samozřejmě že rozhodnutí o tom, kde zařadit otázku, je na administrátorovi.
Tentokrát je ho třeba pochválit.Svoji úlohu arbitra splnil na jedničku.Doufám, že tak bude pokračovat i nadále, tj. zcela v mezích pravidel těchto stránek .

Další odpovědi
kropitko

Jo,jo Kerberus,,,vítejte mezi zlatými,,lidská závist je to nejhorší co může být. Teď vám budou závidět, mazat, přesouvat otázky, vymazávat vaše odpovědi apod,,,,
Netroufám si říct, zda to dělá jeden a ten samý člověk,,,ale přesně vám můžu říct kdo to je,,je to jen jakýsi zamindrákovaný blbeček, který si o sobě myslí, že sežral všechnu moudrost světa,,,,

pokazdejinak

já vůbec nevím o co jde … :/ jsem na odpovědích od března a občas se tu objevovaly otázky stylu ::líbí se vám atmosféra:: a taky jsem zaregistrovala nějaké loučení, ale nechápu to
vždyť tohle není chat, kde by se vyjadřovaly nějaké nenávistné názory – tady se jen odpovídá na otázky… jsem z toho jelen

anonym

Ja jsem na tom jako " pokazdejinak " – vysvetli nam to tu nekdo , nebo se musim vracet do otazek rok zpet ? Uz jsem to zkousela .. ale to bych musela mit mesic volna . ☹ -iv-

Terryle

Mně se, klep klep, už nějakou dobu přesouvání otázek vyhýbá. Asi od toho ledna a února. A pokud je pravda, že se za dodatčný přesuny otázek přestanou strhávat body, možná to i ty záškodníky přestane bavit. Uvidíme.