skřiplý nerv v lýtku??

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Už několik měsíců mě v noci probudí šílená bolest v lýtku, jako by se mi tam skřípl nerv. A den poté to stále bolí, ale mín. Co mám s tím dělat? Je na to nějaká mastička či zajít za specialistou? Známí tvrdí, že to může být tím, že nejím maso, ale beru dostatek vitamínu, ryby i vajíčka jím a pravidelně piju mléko… Děkuji předem za odpověd

Nejlepší odpověď
mojitek

Muze to byt treba stary uraz,ktery se ozyva,nebo ten nerv,tezko takhle rict.Rozhodne bezte za specialistou.PS: nejist maso a „brat vitaminy“ no nevim,neni to nejlepsi pro Vas organismus,tělo Vam to vrati…

Další odpovědi
nicasca

…existuje stará známá mastička,jmenuje se „koňská mast“,zkus to , je fakt dobrá…,

vecernice

Není to spíš křeč?To mě chytá docela často.O mase to asi není,ale zřejmě potřebujete víc hořčíku.