Zlatý

Simulovali jste u svéhp lékaře,aby jste se ulili z vyučování nebo z práce?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Simuloval jsem abych nemusel na vojnu a stejně mě to nevyšlo.

Další odpovědi:

Bronzový

ano, jednou v byvale praci. Zamestnavatel prechodne praci nemel, tak nam to doporucil.

Stříbrný

Ne, nebylo potřeba, pokud jsem potřebovala delší omluvenku na tělák, že nemůžu cvičit, tak mi ji doktorka napsala, dokonce i nabízela :D Ale nebylo to až tak ,jak to teď vypadá - byla jsem nemocná, dostala jsem omluvenku z cvičení a ona mi ji jen o dva týdny prodloužila :D Mám ji ráda :)

Zlatý

Nikdy,dokonce jsem nebyla ani za školou,nikdy mě nenapadlo to.

Bronzový

Já ano. A rovnou jsem doktorce řekla o co mi jde. Lhát neumím, mám pocit že to mám napsané na čele, že to každý pozná.

Já byl notoricky zdráv, tak jsem to ani ve škole nemohl využít a byl jsem nucen se na písemky učit, snad mi to i pomohlo k větší zodpovědnosti.
A kdysi u stavební firmy v situaci jakou zmiňuje casey, nám v zimě nakonec hradily placené prostoje ve výši 60% průměrné mzdy.

Bronzový

Ne, nikdy.

Bronzový

Na učilišti občas v pátek :-)

Víte jaká je moje zkušenost a neuražte se pánové!My holky,jsme v tomhle tak nějak zodpovědnější.Pamatuju si,že jednou byla chřipková epidemie,chlapi toho využili a pomocí hereckého umění vystřihli chřipajznu přímo ukázkovou.My baby,nám bylo zle,ale závodní řekl,že tam máme teplo,předepsal Harburetu a my pěkně mazaly se zapojit do pracovního procesu.Holt bylo nás tam málo a byla ta epidémie...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.