Killmen

Kde si můžu zdarma a bezpečně stáhnout Microsoft Word jiný než 2016?

Odpovědi
Lamalam

Legálně nikde, MS Word je placený program.

jpau

Koukám hromada odpovědí a všechny blbě.

Stáhnout ho lze ze stránek MS, nicméně buď dostaneš – na základě účtu MS, dostaneš dočasný PK na 3 měsíce nebo si budeš muset PK zakoupit, ale stáhnout to, stejně jako např. Windows, lze.

gecco

Zdarma a legálně nikde – MS Word není freeware…
___
Stáhni si Office Libre ( https://cs.li­breoffice.org )…
😉

jirka F

Nikde se nedá stáhnout je to placený program potřebuješ k instalaci product key.

lexx

dá se, zcela legál ale jenom čtecí verzi, nikoliv editační, bývá často na instalačních CD
jako bónus zdarma

Hnidopich

Asi takto: Zdarma a bezpečně = nikde, takže buď zdarma = na hraně se zákonem, nebo bezpečně = za peníze. Ale poptej se kamarádů, možná má někdo doma licenci na více PC a nevyužil ji, a teď již „běhá“ na novější verzi.

gecco

Jpau – jsou na MS k dispozici i starší verze?
Tazatel Office2016 vysloveně ´nechce´…
😉

jpau

Myslím že jo, existují na ně prolinky z různých stahuj.cz apod. Alespoň myslím… Pochopitelně ale jen na verze, které mají doposud podporu.