dgfdgf

Seznámili jste se s někým na Odpovědích.cz a začali jste se s nim scházet i naživo?

Seznámili ste se s někým tady Odpovědích.cz a začali ste se s nim scházet i naživo?

Nejlepší odpověď
anonym

pro setapouch
A proč sem vůbec chodíš když se ti nelíbí toto osazenstvo?
Já jsem nekuřák a protože se v hospodách kouří, tak tam nechodím, abych to nemusel čuchat.
Takže tobě se divím když jsou zde samí ti de … a bl…, že se tady vůbec ukazuješ a máš zájem chodit na tento server.
Asi teda budeš jeden z nás, protože VRÁNA K VRÁNĚ SEDÁ a nebo PAŘEZ ZŮSTANE PAŘEZEM A VŮL VOLEM.

Další odpovědi
setapouch

Jednou jednorázově. Vždyť je to tu samý debil, blbeček, debil, blbeček, jen tamhle v poslední řadě je výjimka, dva blbečci vedle sebe.

anonym

Dlouho tomu, co se pár uživatelů fyzicky setkali a co mi sdělila jedna kamarádka, nebylo to pravé ořechové setkání a také tu byli dva, kteří snad spolu byli i na vánočních trzích, snad v Rakousku, ale to byla jiná kapitola.

bolak

lahny: třeba sem chodí právě proto, aby ten inteligenční nepoměr vyrovnal, abychom byli v rovnováze..

anonym

Ano,jednou jsem se setkal jednou uživatelkou.Od té doby nic.

anonym

Bohužel a chytla jsem od někakého polocigána z Utahu cizinecké filcky – byla jsem
znásilněna, vy ještě né?

ptáč

Setapouch použil citaci českého herce, bohužel slyšel jsem to před měsícem v ČRoBrno, tak už nevím kdo to byl. Na pódiu přesně tohle říkal divákům a ukazoval ma ně. Lidé se smáli a tleskali. Svěrák? Opravdu si nevzpomenu, nebo ten vousatý režisér co dělal film z vtipů…

setapouch

lahny: šlo o citaci z divadelní hry Vyšetřování ztráty třídní knihy. Snad se blbá odpověď na zbytečnou otázku snese.

Co se mne týká, nechodím sem kvůli lidem, chodím se sem bavit (a snad jednou i někomu pomoci). Proto i takováto odpověď.

anonym

pro setapouch
Tak promiň, nepochopil jsem to.Protože jsem vidlák z vesnice, tak nesleduji všechny divadelní hry.

setapouch

V pohodě :) Nikdo nemůže znát všechno, já zase Cimrmany mám rád a jejich texty používám možná až příliš často.

anonym

sv,Arpád – jako vaše matka s tím cigánským baronem, který vás vysral do porodní misky pro debily?

anonym

no jo vaše slovo má obrovskou váhu ať už to zní jakoliv debilně já totiž zapoměla, že jsem na vaší vynucené fregvenci apropo,těšíte se na sklizeň „toho co jste si zasel“?To příjde…

anonym

Sklizeň dětí, co budou kvalitní jen po otci?

anonym

Přesně tak hodný špinavec!Už umí aj naslouchat a dokonce skáče jak já pískám, ale má to malý háček a to, že chce žrát koláče na, které nemá nárok a vysmívá se zákonům bytí jak nezávislý lichvář, kterému se ještě nepovedlo spontánně zabít své blízké, ale to jen otázkou času a pak zůstanete sám nevychovaný a rozežraný ve světě, který se obrátí proti vám a až se to stane, tak vám možná začnu tykat nebo si chcete snad vynutit další level předčasně?Tak to máte smůlu pane, protože všechno má svůj čas a tomu věřte, že to funguje nebo snad chcete popřít svoji dementní existenci?

anonym

lahny – dáme zcuka kanče?

anonym

Byl bych pro, ale protože za měsíc odlétám za dcerou do Austrálie, tak by to tak brzo nebylo.

anonym

setapouch -Ptáč + sráč na lavce v parku s březňákem a krabičákem v pokřivené hnátě?Hm,tak to je můj idol s,kterým bych si chtěla založit školku b jjjudajsku!…

ptáč

Pumík, bylo to i v TV http://www.da­ilymail.co.uk/new­s/article-3187762/Shocking-video-shows-terrified-women-surrounded-jeering-men-walk-promenade-Saudi-Arabia-blamed-provoking-men-despite-wearing-burkha-face-veils.html.

anonym

…ani jsem ještě váš příspěvek s oslovením ku mi ještě nečetla a huž jsem vám odepsala ja teletubies jen doufám, že jsem se trefila správně do vašeho charakteru,dě­kuji,děkuji,dě­kujíh.

anonym

Jugare, copak, cukla se ? 🙂