Pokročilý

Seznámil se někdo na tomto serveru?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Seznámili jsme se tu vlastně všichni, ale přímo rande je kodexem zakázáno, takže muži jsou v očekávání a ženy se chlácholí syndromem prince na bílém koni.
Jinak virtuálně se tu dají dělat divy, já jsem např. zasnoubený, teď mám ještě adoptovanou neteř a ani nevím co mne tu ještě čeká.
Jaksi tu probíhá také taková improvizovaná burza ženichů, jenže na to si tu nárokuje jedna obzvlášť dravá uživatelka, zkus se ještě jednou zeptat a uvidíš, že tě zapřede do svých sítí.
Doplňuji:
Pokud někdy dojde k výhledově plánovanému srazu uživatelů, tak plno z nás bude mít pocit, že se vlastně známe půl života, takže se to snadno může zvrhnout buď k padnutí si kolem krku, někdy možná také zděšený úprk a následně buď hromadná svatba nebo hromadná ožíračka
(orgie jsem pro jistotu vypustil s ohledem na nějaké nejasné narážky v kodexu o vulgaritách a obscéním obsahu nebo tak nějak, moc jsem tomu nerozuměl).

Další odpovědi:

Zlatý

Já veřejně přiznám, že třeba s hanulkou jsme si vyměnily produkci našich sběratelských vášní :-) To jste tady stejně měli možnost vysledovat.
Jinak sem chodím ráda, opravdu mám pocit, že mnohé uživatele znám už dlouho, i když neznám...

Ano,dokonce uvažují o svatbě.

Zlatý

Známe se zde tak trochu všichni. A pokud se někdo skutečně seznámil i fyzicky, tak je to jeho věc, a pochybuji o tom, že by se nám všem ostatním svěřoval.

Bronzový

Ano rande je kodexem zakázáno ale pokud tady ve svých otázkách a odpovědích diplomaticky sdělíš informace klíčové pro výběr partnera tak není problém domluvit si svatbu. Takže tuto fázi -rande- budeš muset prostě přeskočit. :-))
Doplňuji:
Ikdyž kdoví kdo tu s kým peče :-)))

Ja jsem ta nevesta. :-p
P.S. Ale zenich ( Dr. Axl me jeste nevidel. Odhalim se az po svatbe , aby nezdrhl. ! :-p
-iv-

Diskuze k otázce

anonym

Ad salsa verde, na tvou "nenápadnou" narážku, ti mohu zatím sdělit, že zatím vím o třech zdrojích, kteří to vědí.
Na druhou část otázky kdo s kým, zatím nebylo uvolněno embargo vzhledem k příslibu diskrétnosti.
Takže na závěr jen malá rada: Přej a bude přáno!

anonym

Oprava, v malé radě vypadlo ti, takže:
"Přej a bude ti přáno!"

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.