Avatar uživatele
zjentek

Seženu ještě někde toto sítko do historického cedníku?

Jestli mrknete na obrázek v odkazu, spatříte cedník se závitem v místě výměnného sítka, ale je to už nějakou dobu, co ten cedník mám, takže nevím, myslíte, že se takové šroubovací sítka daj sehnat třeba v Kovomatě?

https://ctrlv­.cz/1E5A

gecco- Původně tam byla objímka i s nerez výplní jako jedna část (takové kulaté sítko)a ne čistě objímka a kovová tkanina. Za 80let to popraskalo, moc to zřejmě nevydrží, to víš, kdysi se dělalo jinak. Zájímá mě, jestli se podobné komponenty k cedníkům dělají dnes.
Jestli neseženu, alternativně si tam strčím punčochu, tu ani nemusím usoustružit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3046 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Nerezovou tkaninu na to sítko sezenes snadno – https://www.go­ogle.cz/search?q=o­celova+tkanina&oq=o­celova+tkanina&aq­s=chrome..69i57j0l3­.10573j0j4&cli­ent=tablet-android-lenovo&source­id=chrome-mobile&ie=UTF-8#q=nerezova+tka­nina. – ale tu objimku jsi neměl vyhazovat, novou soustružení ti vyrobí kdekdo, ale ta původní byla (skoro jisté) lisovaný…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Vypadá to hodně staře. Možná někde na burze harampádí nebo ve vetešnictví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Objímka byla sice se sítkem spojena, ale šlo odstranit starou kovovou tkaninu a přiletovat, nebo i jen podsunout kovovou síťku novou. Stejný díl už dávno nebude nikdo vyrábět. V podstatě všechny tyto původní firmy zanikly. Vše nové se dělá tak, aby se nic neopravovalo. Pokud neseženeš od někoho původní díl, bude jakákoli úprava dost náročná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jak to mám vědět? Když se budeš snažit, seženeš. Když se snažit nebudeš, neseženeš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Omlouvam se, že píšu jako Hotentot, ta tabletka je vážně sfina…
😉

před 3046 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Nesváděj to na tablet, ochutnáváš vánoční vaječák, že?

před 3046 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Tlamolepy fakt neeee…
😉
A na suché bílé se teprve chystam…
_____________­________
Snažím se té placce přijít na chuť, moc mi to ale nejde…

před 3046 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Kdo je ta placka?

před 3046 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Ta placka je tablet…
Trochu se s nim ucim zachazet…
😉

před 3046 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek