Pokročilý

Sexuální maniačka?

Co mám udělat se svým tělem-mám denně sex a přesto se ještě ukájím sama.Neměla bych jít na léčení? a pomohlo by to!Milenec je vynikajicí!!
Doplňuji:
Děti mám,ale chtěla bych ještě,jenže už nemůžu mít děti.Asi máš pravdu,může to být.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

dokud ho k tomu nenutíte násilím, je vše v naprostém pořádku... někdo má prostě potřebu menší, někdo větší... až ti milenci budou tři a nebude to stačit, pak bych s ttím možná něco dělal... takhle je to ještě v normě. Nebraňte se ani tomu, dělat si to sama - je to zdravé...

Další odpovědi:

Zlatý

milá georgio na žádné léčení jít nemusíš máš zřejmě větší touhy po sexu a na tom není nic špatnýho

Bronzový

A netoužíš v skrytu duše po miminku? Možná by jsi o tom měla popřemýšlet. Obzvlášť, jestli se tohle objevilo z ničeho nic a v poslední době...

Stříbrný

V podstatě souhlasím s ostatními, kteří už odpověděli, přesto odpovím trošičku jinak.

Pokud Vás to nějak neobtěžuje samotnou, neobtěžujete Vašeho partnera, děti a okolí,a ani sama to nepovažujete za něco nenormálního, pak se tím netrapte.Pokud ale máte dojem, že to ve Vašem případě už je třeba něco jako závislost na sexu (ano i ta existuje - a žádná závislost není dobrá), pak zkuste navštívit psychologa. Možná Vám bude stačit jedna dvě návštěvy, abyste věděla, jestli to opravdu je či není problém a pokud ano tak, jak jej řešit.

Pokročilý

Pokud to milenci nevadí, neviděl bych problém. Každý je nastavený od přírody jinak. Někomu sex chutná víc, někomu míň.. Takže pohoda! :-)

Stříbrný

Pokud ti vyhovuje milenec a chce to taky ,nikam bych nechodil.Někdo má větší sexuální apetit. Jen bych hlídal hygienu a při delších stycích není na škodu gel.

Bronzový

Jsem vynikající a ještě ti nestačím? Počkej doma večer. To bude mazec.

Bronzový

Já bych se taky přikláněla k ostatním, že pokud to vyhovuje i milenci, tak bych to neřešila.
A jestli píšete, že byste ještě chtěla děti a nemůžete, tak bych viděla problém právě v tom. Že máte ve skrytu duše velikou touhu, kterou byste ještě ráda naplnila a tak proto děláte všechno možný.
Pokud to už, ale obtěžuje i vás, tak bych zašla snad i do nějaký sexuální poradny.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.