Pokročilý

Sex ve 14 ti letech???už je takový zákon???

( http://aktualne.centrum.cz/…
Už to platí?? a co si o tom myslíte????????

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Odpovědi:

Zlatý

Je mi to jedno

Je to článek z roku 2005 a zatím, co vím, tak to zamítli. stále platí hranice 15 let.

Je to pitomý

opravdu takový zákon není, právní odpovědnost v ČR získává člověk v patnácti letech. S touto odpovědností mimo to, že získají lidé občanku a mnoho dalších věcí, mají také právo beztrestně souložit s člověkem, kterému už bylo taky 15. Neslyšela jsem o plánované změně... :)

Pokročilý

Je to dobrý

Doplňuji:
Já myslím, že zákon by neměl řešit žádnou minimální legální hranici pro sexuální život, někdo chce začít ve 12 a někdo jiný ve 40 nebo nikdy. Hlavní je, aby byl sex oboustranně dobrovolný a na věku nezáleží. A k té trestní odpovědnosti, hodně 14letých moc dobře ví, co dělá, a jenom zneužívají toho, že se jim nemůže nic stát, takže jsem rozhodně pro snížení hranice na 14 let

Stříbrný

Je to dobrý

Ne, neplatí to. Sama dobře víš, že sex přichází až s občankou a ta se doposud vydává od patnácti let.

Souhlas s kuldatomasem - ve 14ti už většina "dětí" ví, co dělají, co můžou a ne. Nejlepší by podle mě bylo sex nelimitovat věkem, každý se na to cítí v jinou dobu, ani bych se tolik nebála "připravenosti" na sex, podle mě je to hlavně o správné výchově rodičů, kteří jim dají základ a správném okolí přátel, kdy dotyčný není pod tlakem a uzná za vhodné, že "to" udělá, až na to opravdu bude připravený.

Je to pitomý

Je to pitomý

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.