jirka F

Setkali jste se někdy s pojmem ty v*le?

Já několikrát.

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne asi, ty vole! 🤪🤷‍♀️😂😂😂

jyřýk🤪, chodíš, vůbec, mezi lidi? 😅

Další odpovědi
Savier

Tento termín používám každý den.

cappuccino

Jirko, staci si stoupnout pred skolu a chvili poslouchat! Jinak bezne osloveni, dokonce i mezi holkama a nedavno jsem slysela na parkovisti asi 18letou holku, jak takhle oslovila svou matku! A matka nijak nereagovala!
To vis, v Narodnim divadle v Praze to asi neuslysis:)

Drap

Už mnohokrát. Máš pravdu je to vulgární, ale mnoho lidí to dnes používá snad jako citoslovce, nebo asi díky malé slovní zásobě na vyplnění řeči.

led

„Dobytok“ (vôl aj krava) si nevyberá, preto ich môžeme stretnúť aj v mestách. Chápem to viacmenej ako pubertálny (bez ohľadu na vek a pohlavie) pokus o humorné oslovenie, alebo sa tak predstavujú?

iceT

No tak furt lepší ty vole, než ty ♦.
Přeloženo do slušničtiny, ty ženský pohlavní orgáne.
I to je velmi často slyšet a nejen od mládeže, a nejen jako oslovení.

jirka F

Jó když je někdy akce tak tam jdu nebo do restaurace.Ale takhle se mluví na ulici. A podle mně je toto slovo vulgární.

Filip84

jyřýk🤪: OK, sedíš doma na řiti, a s jinými příslušníky rodu homo sapiens sapiens se setkáš jenom tehdy, když jdeš v hospodu, nebo na nějaký bál, případně k lékaři, atp.

Dobře, a teď se zkus, prosím, zamyslet – chápu, že to je pro Tebe těžké, ale zkus:

  • co Ti je po tom, jak se mezi sebou lidé baví na ulici?,
  • proč by ty lidi na ulici mělo zajímat, co si o jejich mluvě myslíš ausgerechnet Ty (nebo kdokoli jiný)?,
  • proč by, sakra, nemohli lidé mluvit „vulgárně“?

Nerozumím tomu, co řešíš. Tobě je, přeci, po tom, jak se mezi sebou baví cizí lidé, trojctihodné prd, ne?

Nevyhovuje Ti to? Ignoruj je. Nebaví Tě jejich kydy poslouchat? Se seber a si sedni jinam. Nemůžeš se sebrat a jít si sednout do jinam? Nasaď si sluchátka a pusť si Sloužíme straně. Nebo Pochod rudých námořníků. Sebrala patrola & „na kamenným mostě kurwa s sebou trhla …“ si, asi, pouštět nebudeš, že, tak si, prostě, pusti něco, co posloucháš – já nevím, co poslouchají lidé, jako Ty, jsi úplně jiný člověk. 🤷‍♀️

Jinými slovy: nestěžuj si, pořád, jsi jak starý dědek – ty nemá nikdo rád!

Vadí Ti něco? To je Tvůj problém! Změň přístup! 😎

Filip84

Prý: „ostatní volný čas a hobby“! 😂😅 jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník ostatní zvíře a hmyz má koníčka, ve volným čase, se ptát lidí, co choděj mezi lidi, jestli slyšeli: „Ty vole!“ 😅😅😅

To je mlata! 😅

jyřýk🤪: a jiný hlášky znáš? 😃

led

Filip84, koľko pív sa podpísalo na tejto vašej otázke?

Filip84

Asi to v životě nepochopíš, ale já nepotřebuju pít / hulit / si šlehnout, abych se bavil! 🤦‍♀️

Savier

Co máš (máte, můžeme si vykat) za problém? Filip odpovída úplně normálně. Jasně, v této společnosti jsou nějaká „slušná“ pravidla, ale já se na těch odpovědích bavím. Je to sranda. Chápeš 😄 Musíme brát život trochu s nadsázkou, jinak bychom se tady z toho všeho zbláznili.

Filip84

Savier: Já bych důležitost zdanil! 😎

Normálně, chtělo by to ale nějaký „důležitoskop“, nebo tak něco. Normálně, by přišla důležitá osoba, na úřad, do práce, do autobusu, do vlaku, by projevila tu svou důležitost, a na těch veřejných místech by byl celník v civilu a vypsal jí na to poukázku na zvláštní daň z důležitosti. By zaplatila stovku, tisícovku – taky podle stupně důležitosti – a ať je klidně důležitá znova a pořádně! 😎😂

Kurwa drát, to by byl počinek! 😎😎😎🤣

Savier

Tak to by bylo top :DD Díky za pobavení… 😉😉😎