Ajkax

seřaďte Alko. Nápoje podle své chuti od nej…

seřaďte nápoje od vašich nejoblíbenějších (stačí prvních 10), díky (neseriozni průzkum trhu 🙂 )

Grog
Punč
Svařené víno
Margarita lemon, fresa, banana
Mojito
Daiquiri lemon, fresa
Cosmopolitan
Kuba libre
Sangria de Champan
Martini
Campari
Portské
Bohemia Sekt
Vodka Absolut, Finlandia, Smirnoff, Jelcin, ovocna
Koskenkorva peach
Tequila
Gin Bombay Saphire, Beefeater
Whisky Ballantines, Jack Daniel’s, Jim Beam
Metaxa
Rumy Božkov, Bacardi (gold), Havana (3,7), Barcelo
Becherovka Liker (Lemond)
Fernet (Citrus)
Griotka
Jagermeister
Absinth
Baileys
Točené pivo
Nealko pivo
Red Bull + vodka

Vyberte nejoblíbenější podle své chuti i podle žádaného mámivého účinku 🙂

Nejlepší odpověď
Lenjička

Baileys
Portské
Svařené víno
Mojito

Ale jiank jsem abstinent 😉

Další odpovědi
vagra

Anonyme.Jde o typickou anketní otázku !Nejde ani o jídlo a o vaření nemluvě.
Porušuješ úmyslně kodex uživatele tím, že je zařazena do jiné kategorie a neznalost kodexu neomlouvá !
viz.:
Uvádějte správné kategorie
Zařazení otázky do správné kategorie pomáhá, aby vaše otázky nalezli správní lidé, kteří dokáží kvalitně odpovědět. Otázky zábavného charakteru a otázky sloužící ke zjištění subjektivního názoru, jejichž odpovědi nepřinášejí užitek ostatním uživatelům nebo jejichž platnost v čase klesá musí být vždy v hlavní kategorii Ankety a zábava, i když by bylo možné jejich téma přiřadit do jiné kategorie.

jokyk

Točené pivo,grog,svařené víno,Baileys,Mo­jito,Bohemia Sekt,Campari,Fernet-citrus,Becherov­ka,Martini.

gnosis

hmm tezke najit to spravne poradi :) muzu si pridat svoje?

radegast
cider (asi vsechny druhy)
zlaty puschkin
single malt
rezna (ouzo)
becherovka lemond
bohemia sekt
becher
mojito
slivka

jinak ty sladke moc nevedu, nikdy jsem se z toho nenabil, ale chutove dobre.

Terryle

A tak jo, coby ne:

RedBull + vodka
Whisky
Mojito
Becher Lemon
Baileys
Punč
Svařené víno
Griotka
Cuba Libre
Fernet Citrus

Jenom možná otázka měla být spíš v kategorii Zábava… tam je otázka tohohle směru pochopitelnější.

dědapetr

Slivovice,kal­vádos,Fernet jakýkoliv,vodka staličnaja,ruská vodka Carský Zlatý Sníh,vodka čili.

bigbít

1.svařené víno
2.točené pivo
3.Baileys
4.Tequila
5.Portské
6.Mojito
7.Red Bull + vodka
8.Griotka
9.Jelzin
10.Bohemia Sekt

Džuls

Ja sem teda hodím svojich 10 najobľúbenejších 🙂
1.Mojito
2.Red Bull+vodka
3.Finlandia
4.Cosmopolitan
5.Tequila
6.Fernet Citrus
7.Margarita Lemon
8.Punč
9.Metaxa
10. Sangria