hruby

Sem skoncil souk.zemedelstvim pobyram neco jako rentu rocni220tis.kc.asi by poradili na odoru zemedelstvi neb nevim kde

ale kdyz se to nepodari zjisti tk nelamte hlavu si dekuji honza

Odpovědi
Jambalaya

Není mi jasné jakou rentu a za co pobíráte? Tak těžko odpovědět.

standa

Ve zdroji je odkaz na vaší předchozí a totožnou otázku a zde jsem se vás ptal na DETAILY ke zmiňovaným jednorázovým penězům (údajná renta).

Protože jste blíže neupřesnil o jaký DRUH tohoto příjmu se jedná, tak opravdu není možné seriozně poradit.

p.s. hlavu si s tím určitě lámat nebudeme, jen jsme chtěli poradit 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-byl-soukromy-zemedelec-do-30-03-2010-odte-doby-pobiram-jedrazovky-ve-vysi-220tisic-rocne-dokdy-budu-je-pobirat-ze-j

colombo3

Poradí Vám na živnostenském úřadě, určitě.