lukas.lukas

Sel jsem vybrat penize do bankomatu. Vybral jsem tolik kolik jsem mel ale pote tam zmizlo 500 kc

mamka me poslala do bankomatu abych vybral penize.. udelal jsem vse normalne aniz bych si z toho neco vzal.. vzal jsem samozrejme i stvrzenky. dalsi den jsme se podivaly na internetove bankovnictvi a bylo tam vybranych 500 kc.. mamka tam ted sla aby to zjistila.. jsem nervozni :(
jinak mame KB

Nejlepší odpověď
Drap

A ptáš se na co ? Chceš snad aby tam někdo z nás zašel s mamkou ?

Další odpovědi
elektrikář

Na některých bankomatech mají zloději malou televizní kameru pokud zadáváš pin musíš klavesnici zakrýt rukou aby nebylo vidět zadávaný pin.