Seberou mi řidičák?

Chtějí mi dát invalidní důdchod na hlavu- na sociální fobii. Myslíte, že mi k tomu seberou ještě řidičák? Zatím se o tom tedy nikdo nezmiňoval, ale mám z toho strach.

Nejlepší odpověď
anonym

To bude asi muset posoudit lékař.Bude záležet na lécích,které budete užívat,to určirě.

Zdroj: http://cz.lun­dbeck.com/cz/Pro­fessionals/what_we_do­/depression/do­cuments/Social­ni_fobie.pdf

Další odpovědi
anonym

Podle mě by rozhodně měli. Jestli budete mít papír na sociální fobii (pokud tomu dobře rozumím tak strach a úzkost z prostor, kde je více lidí), tak jak můžete řídit někde. I z pohledu bezpečnosti ostatních!!

AndreiRanger

On nikdo nebude tak aktivní, aby vám sebral řidičák. Navíc sociální fobie není nijak agresivní porucha osobnosti, která nikoho neohrožuje, pouze nedovoluje (stěžuje) přirozený kontakt s lidmi. Na sama sobě nemá na řízení vliv.