Sčítání 2011 – poradíte?

Zdravím, zajímalo by mě, jak postupovat v následující situaci:

  1. mám trvalé bydliště, kam mi došly formuláře na sečtení mne, domu, bytu
  2. mám byteček v OV (nikoli trvalé bydliště), kam mi byla hozena oznámenka o návštěvě komisaře, nicméně tam nejsem, takže jsem nic nepřevzal. Logicky bych chápal, že mi stačí vyplnit jeden formulář v trvalém bydlišti, ale co domovní list a list bytu? Ty jsou také třeba vyplnit pro byt samostatně? Jak postupovat? Díky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

  1. OK
  2. Doma pokud to není domeček, ale třeba sídliště vyplníš jen bytu a samozřejmě osob-y.

Pokud bydlíš v domečku vyplníš bytu i domu.
A v OV vyplníš jen domu. Formulář si vyzvedneš na poště.

Další odpovědi
pokazdejinak

zjišťovala jsem to samé pro chalupu – v místě, kde nebydlíte (a logicky vás tam komisař nezastihl) NIC nevyplňujete… komisař vyplní za vás nějakou zkrácenou verzi, s poznámkou, že se v místě nikdo trvale nezdržuje. vy máte na starost jen vyplnit pravdivě, kde se zdržujete vy osobně v ten rozhodný okamžik (dnes o půlnoci)