bobánek

Sčítací list osoby?

Vyplnil jsem formulář přes internet a odeslal.Jak poznám že přišel do ústředí.

Nejlepší odpověď
tom004

Po odeslání,se objeví na obrazovce „Potvrzení o přijetí elektronického podání formuláře“,včetně kódu a čísla formuláře.

Další odpovědi
jmhad

a ten datum,hodinu a kód je dobré si napsat na formulář.Člověk nikdy neví,co úředník udělá.

lorja

Já jsem si, pro jistotu, každý formulář po vyplnění a před odesláním z netu vytiskla.