tyrox

Sbíraní ovoce v Norsku či v jiných skandinávských zemích. Kde by se dala najít práce tohoto ražení?

Dobrý večer, mám velkou prosbu. V létě bychom si rádi s přítelkyni přivydělali sbíráním ovoce ve skandinávii. Nevíte někdo o nějaké dobré farmě třeba v Norsku, kde platí celkem slušně nebo alespoň o nějakém portálu, kde by se dala najít práce tohoto ražení ? Děkuji za návrhy, uživatel tyrox

Odpovědi
tak.jak?

také jsem sháněla práci v Norsku je to docela náročné a hlavně zdlouhavé.veškeré nabídky jsou v angličtině na českých stránkách není nic moc.spíš nic než moc ;) nakonec jedu do Francie.ale k tvé otázce, pokud do vyhledávače zadáš picking jobs in Norway, fruit picking Norway, apple farm Norway a podobně něco objevíš, ale jak říkám, připrav se že to není na hned.
přeju hodně štěstí s hledáním ;)
Doplňuji:
zkus i www.hedvabnas­tezka.cz – výborná stránka kde se dá taky ledacos objevit

ivzez

Chcete-li slušně placenou práci, měli byste především znát jazyk
(jinak můžete počítat spíše s pomocnými pracemi, které nikde
nejsou nijak zvlášť ohodnoceny).

Pro začátek doporučím portál Eures (v češtině), kde vedle aktuálních nabídek volných míst najdete informace ke zvolené zemi a odkazy na její pracovní portály:
http://portal­.mpsv.cz/eures/pra­ce/norsko?nstat=nor­sko&x=47&y=24