Avatar uživatele
Beer4Real

Je menstruace několik dní po nechráněném styku záruka, že žena neotěhotní?

Minulý pátek jsem se mojí vinou, kvůli mé neopatrnosti, „udělal“ do své přítelkyně, která nebere prášky.
Tento týden ve středu dostala menstruaci. Znamená to, že nebude těhotná nebo to ještě vůbec nic neznamená?
Možná je to stupidní dotaz, ale budu rád za každou informaci, zkušenost, zejména od žen :)
Děkuji mnohokrát :)

Doplňuji: Kamarádka mi tvrdila, že tahle menstruace, pár dní po, ještě není záruka toho, že není těhotná, tak proto se ptám.
Asi jste pochopili, že bych byl radši, kdyby těhotná nebyla :)

Zajímavá 0 před 2339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Kamarádka má pravdu, menstruace se může objevovat i několik měsíců
po otěhotnění (menstruace není stoprocentním potvrzením toho, že není těhotná.
Není to sice příliš časté, ale stává se to.

Větší jistotu budete mít po provedení těhotenského testu a téměř úplnou
po vyšetření gynekologem (i tam jsem se setkala s mylným tvrzením…)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

kua, co vás v tý škole učí? 🙂 prostě pokud má krámy, tak těhotná není a být nemůže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Šanci na otěhotnění jsi promarnil. Musíte to zkoušet v době ovulace.
P.S. Jestli má obavu z mimoděložního těhotenství, měla by navštívit svého gynekologa.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Beer4real? Co ty tady po třech letech děláš? Furt děláš do přítelkyň?

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsou to oddělené procesy, tedy je absolutně normální a běžné otěhotnět během menstruace. Jak si někteří myslí, že by to bylo velmi vzácné, tak to skutečně ne. Že se ovšem tolik dětí při takovém otěhotnění nenarodí, to už ano. Lze to brát i tak, že tohle je jeden z nejhorších scénářů pro podmínky narození dítěte. Především žena, pokud nedělá těhotenský test v ideálních pravidelných intervalech, často může být mezi dvěma testy těhotná a potratí…Těhotenství nic neznamená. Je právě velmi nesmyslné od všech fanatiků zakazovat potraty umělé, neboť žena během svého života může potratit samovolně s absolutní převahou.Jinými slovy – těhotenství nic neznamená, dokud nevíte, že na vás čeká porod zdravého jedince. Brát antikoncepci, anebo léky na potrat když si dáváte včas pozor (pravidelné testy) – v tom rozdíl není. Ani jedno není pro mladé tělo přívětivé, ale to je jiná. Výsledek je stejný a oboje léky vás na moc peněz nepřijdou, což je si myslím velmi příznivé. Bát se těhotenství je blbost. Dítě můžete zabít vždy. Horší je čekat, jestli se narodí zdravé atd. (Něco jiného je potrat v pozdějším stádiu – ale to už pak je lidská blbost.)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Beer4Real

Zjentek: Tak aspoň někdo si mě tu pamatuje :) Byl jsem roky v cizině a teď při návratu do domoviny řeším jestli budu táta nebo ne :) Díky, že mi to přeješ, ale nestojím teď o to :)

před 2338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Chápu. Vážně bych ti rád poradil, ale na tak záludnou otázku je to těžký. Něco jenom nastíním, ale zbytek si domysli, jo? Má tvole přítelka hezkej taky i zadek*?

*Ass

před 2338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Vyloučeno to není.

před 2338 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek