anonymný

Proc nejsem tehotná?

Se svym pritelem se snazime o miminko skoro kazdy den a miminko nikde uz sem z toho nahlavu nemate nejaky rady ?

Nejlepší odpověď
Quimby

Samozřejmě, že máme. Dojdi si ke gynekologovi, nikdo tu nezná tvůj zdravotní stav.

Další odpovědi
gecco

Ptáš se na nesprávném místě…
😉

  1. zeptej se svého gynekologa, zda nemáš nějaký zjevný problém
  2. přítele pošli na vyšetření spermatu

Další kroky jsou závislé na výsledcích předešlých bodů…
Jen – jak dlouho „se snažíte“?
Každopádně – „snaha o miminko“ je vcelku příjemná – takže nepolevujte, výsledek se dostaví…
😉

Pepa25

Základní otázka: nejde o to, jak často a jak dlouho se už snažíte … Do jednoho roku se doporučuje nic zvláštního nedělat (jen s nestresovat), až po roce to s vámi doktoři začnou řešit.
Nejlepší je zjistit plodné dny: buď sami nebo s pomocí gynekologa.
Doplňuji:
oprava: … ne jak často, ale jako dlouho …

Dochy

Nepíšeš jak dlouho se snažíte. Otěhotnění do roka (pokud „se snažíte“) se bere ajko normální. Všude se uvádí jen pravděpodobnost otěhotnění u zdravého páru, ale „právní nárok“ neexistuje. Pokud do roka otěhotní 90% zdravých, bezproblémových párů, pořád to znamená, že 10% ne, a 1% ani za dva roky.

anonym

Předpokládám, že jsi zdravá a otěhotnět můžeš, neházej flintu do žita. Ženy zpravidla otěhotní, když to nejmíň čekají, když se na to tak moc nesoustředí. Ten běžný denní stres ti očividně nesvědčí, zkuste chvíli vypnou, zkuste si vzít pár dní volna a zajeďte si když by to jen trochu šlo, někam na dovču, třeba to pomůže.

Agneta

A myslíš, když se třeba budete snažit častěji, že to pomůže? (3× denně:DDDDD)
Řekla bych, že to vypadá na přímo úměrnou rovnici:DDD(čím častěji, tím menší naděje)

setapouch

Ac na Boha neverim, mozna si mysli, ze blbcu uz je na svete dost, tak proc sem cpat dalsiho?

anonym

Agneta dnes bych tě spolu se setapouchem odhadovala tak na dvanáct let a pomocnou školu

Agneta

fňuk, fňuk…:(
Asi to nějak nechápeš, přečti si to prosímtě ještě jednou, neboť texty od Komtesního veličenstva ♥Agnety♥, mají cenu zlata, zrovna tak jako každý chloupek z mého podpaží (ty holená opice):DDD

setapouch

Mysli si co chceš, ale autor takovéhoto dotazu zjevně moc inteligence nepobral.

anonym

proč nepobral?