hippeace

Samsung GT-S5230 a hra Fruit ninja.

Lze sehnat hru Fruit ninja do výše uvedeného mobilu? Byla bych ráda kdyby se dala sehnat zadarmo na zkoušku a pokud bude fungovat klidně si jí posléze koupím.
Doplňuji:
a nebo alespoň do PC?

Nejlepší odpověď
Travis

Obávám se, jelikož je bez OS, že nepůjde… Ale můžu se plést!

Další odpovědi
HelpMine

Nepujde S5230 je dotikac ne??? tak to urcite nepujde

astroamateur

pro tento mobil hra neexistuje furit Ninja se vyrábí na platformách (OS) Android a Iphone na android marketu (nyní Google play) stojí kolem 27kč…každopádně si kup (pokud můžeš) nějaký jiný mobil alespoň s android :)

snarkon

kecy da se to i stahnout nekdo to udelal uz i na javu kukni na uloz.to tam napis fruit ninja.jar a tam to je mam ten sam mobil a jde mi to tak jen to neni tak dokonalé ale je to