lenka.seda

S králíkem k veterináři?

Máme králíka, má asi 3 měsíce. mamka chce, abych s ním zašla tento týden k veterináři, a nechala ho očkovat proti nějaké nemoci co je z venkovní trávy… (myslím že králičí mor nebo tak nějak)… Jinak ho totiž nechce dát ven do výběhu… Kolik by toto očkování stálo?
Doplňuji:
Tak myslím že to je mor a myxomatóza

Odpovědi
bolak

Někde míň někde víc, od 50kč do 200Kč, většinou okolo 150Kč.
Ale pozor, když za něj utratíš takovouhle horentní sumu, to už se snad pak ani nevyplatí ho sníst…

Márina Ušatá

já dala za očkování králíčka 300 korun, ale asi to bude spíš míň, králík se očkuje proti moru a myxomatóze