verunidlo

S holkama si zakládáme kapelu napište tipy na název kapely díky všem!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Kolikrát se chceš ptát na totéž?
viz odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/s-holkama-si-zakladame-kapelu-napiste-tipy-na-nazev-kapely-diky

Další odpovědi
anonym

Založit kapelu Vás napadlo a název si vymyslet nedokážete? Uvědom si, že má vypovídat něco o Vás. Co si myslíš, že někdo na odpovědích o Vás ví? Vůbec nic. Neměly byste si tolik usnadňovat život. Hezky si sedněte a zkuste přijít na to, co se Vám bude líbit a bude Vás nějak charakterizovat.

50centes

jaký styl kapely?????

Michal Kole

neplavkyně

Umíte všechny plavat nebo ne ?