zjentek

S čím nejvíce si pojíte Karlovy Vary?

Nejlepší odpověď
aevul

S něčím jiným, například...

První mě automaticky napadla Becherovka. A to ji nepiju.

Další odpovědi
Disraeli

S něčím jiným, například...

S Karlem IV. a pameny/lázněmi… když slyšíš ten samotný název, tak to přece musí automaticky evokovat. ;) :D

Ametyst

S něčím jiným, například...

S lázněmi a oplatkami.

Justin1

S něčím jiným, například...

Lázeňské oplatky, minerální voda, Vřídlo, Vrchní, prchni, absence dostatečně přímého vlakového spojení s Prahou, autobusový terminál, krajský úřad, hejtman.

da ny

S něčím jiným, například...

Promne je to stále jeden z domovů
Oplatky (originál už jen minulost), Vřídlo (v mlhavých vzpomínkách a z fotografií v krabici, to staré), lázně. Becherovka, Karel IV. a Jelení skok (kamzík), Pupp a pak vše, co je uvedené v anketě. ;D
Rusko vystřídala Ukrajina (chybí už jen, také ambasáda). :)

elkon

S něčím jiným, například...

Lázně, Vánoční dům, Motýlí dům.

Drap

S něčím jiným, například...

S láněmi, jelenem a becherovkou.

Rokio

S něčím jiným, například...

Lázně.

VaclavZeman

S něčím jiným, například...

S nasimi ruskymi spoluobcany. Taktez umim rusky, takze pokud by nekdo mel zajem o doucovani nebo preklad, tak se mi ozvete. Dekuju.

magorvkleci

S něčím jiným, například...

S lanovkami a procházkami.

Rocker

S něčím jiným, například...

Jezdime tam s manželkou každý rok na víkend.Moc se nám tam líbí.

cappuccino

S něčím jiným, například...

S kolonadou a vridlem.
Ale v poslednich letech mi je znechutili Rusove, hlavne svym nadrazenym chovanim. Uz ani v obchodech nikdo nemluvil cesky!

Pankrác

S knedlíky

benaja

S něčím jiným, například...

Střední škola, Vindobona, Dům potravin a čokoládová zmrzlina, Ovo bar, prostě mládí.