Kryšpín

Ruský mužík Alexandr Dugin je zločinec a přítel Putina?

Je to / pravděpodobně / otec co jeho Darja vylétla do povětří původní zpráva médií, je to šedá eminence nejbližší přítel Putina a tvůrce napadení Ukrajiny.
O tři dny později Dugin nemá nic společného s Putinem žádné kontakty politika ani společné foto.
Nahlédl jsem do UA Prawdy tam byla kritika pouze Darji ohledně kritizování a pohrdání UA, nahlédl jsem do tisku AT tam bylo uvedeno mimo jiné nelze věřit zprávám RF ani UA.
Měl jsem diskuzi s nádeníkem a ten došel k názoru, hele novináře ber jako předpověď počasí a dodal měl by tady být od pětikoalice dozor a novináře umravnit.

Nejlepší odpověď
dubraro

Alexandr Dugin je ruský filozof konzervativního zaměření. Jeho nosným tématem je myšlenka „Eurasie“, tedy něco jako spojení Ruska, postsovětských zemí a EU do jednoho celku. Ruský prezident Putin jeho myšlenky nepochybně zná a možná jej do jisté míry inspirují, nicméně Dugin není oficiálně Putinovým poradcem či spolupracovníkem.

Další odpovědi
led

Znění celého textu vaší otázky je matoucí. Házíte vše do jedné věty nejen bez ohledu na význam slov, ale taky chybně gramaticky.
Váš nádeník má pravdu, řekl podobná slová jako ja řekla o předpovědi počasí:
„Předpovědi počasí jsou jako politickovojenské zpravodajství o Ukrajině v médiích. Nedá se jim 100% věřit.“

Alexandr Dugin je otec zavraždenej novinárky Darji Duginovej. Je verejne známy okrem iného aj ako „ideologický“ poradca prezidenta Putina. Aký vplyv má na politiku Ruskej federácie, sú len dohady médií" podľa ich politického zamerania.
Zabitie rodiného príslušníka politika je treba chápať ako mafiánsky, tj zločinný spôsob vedenia dialógu tých, čo dali príkaz k vražde, s daným politikom. Nech to akokoľvek obhajujú médiá, je to rovnako politická vražda ako bola politickou aj vražda Trockého (ruský opozičný politik zavraždený v Mexiku).

paul1

Nevím, kde je pravda, četl jsem jen o tom, že je to Putinův poradce.

Pepa25

Ano, ruský mužík Alexandr Dugin je zločinec (T. Snyder se nebojí označení fašista). Putin se jeho myšlenkami bohužel inspiruje.