Mrs.Jade

rum s colou vs. vodka s džusem

Doplňuji:
Drap: a k čemu je dobrých takových cca 60% otázek na tomto serveru? 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

ani jedno

červený víno a to Moravský Portugal !!
vaječný koňáček ☺

Další odpovědi
iceT

ani jedno

A proto se k těm 60% přidáš?Co takhle být originální?

Drap

ani jedno

A k čemu je takováto anketa dobrá ?

badisko

ani jedno

Doplňuji:
bolehlav oboji ......cisty piti je cisty…

petinek10

vodka s džusem

)

Fyzik

rum s colou

Doplňuji:
Nejradši mám rum samotný. Jsem hudebník…

anonym

ani jedno

Jak mám odpovědět, když není jiná možnost? Mám rád to i ono!

redy

rum s colou

ochutnala sem obojí ale teď bych nechtěla nic .(

kefud

ani jedno

sevos

ani jedno

Doplňuji:
Pivo

anonym

ani jedno

Mrs.Jade, už jsi zřejmě pochopila, že ankety bez kategorie „jiná možnost“ nedávají dostatečný prostor odpovídajícím. Možná bylo vhodnější otázku lépe formulovat a anketu úplně vynechat.
Pokud jde o volbu mezi uvedenými nápoji, tak bych to viděla asi tak 50 na 50. Piju málo, tvrdý alkohol většinou v lepidlové formě, takže tohle pití nesrovnávám. Ochutnala jsem obojí a dá se to. Víc mi ale chutnají alkoholické koktejly (pravda čím méně alkoholu, tím lépe – alespoň pro mne).
Pokud jde na Tvou reakci na Drapovu odpověď, tak se nerozčiluj. Je Nový rok a snad znáš pořekadlo: Jak na Nový rok, tak po celý rok.
Stejně jsi to s těmi 60 % přehnala. Kdyby ses podívala pořádně, tak bys určitě ještě alespoň dalších 20 % přidala. Takže klídek. Jsme tady prostě takoví. Někdo se tu jenom baví a nekouká na to, že Odpovědi.cz mají mít trochu jinou náplň. Pokud je to v rámci zábavy a aktualit, tak by to nikomu vadit nemuselo (ačkoliv je pravdou, že zábava má u různých lidí různou podobu).

franku

ani jedno

Fernet s colou nebo červené víno s colou.

huxa

ani jedno

Doplňuji:
chápej jako obojí, protože tvá otázka je s prominutím dojebaná (resp. ty odpovědi).
teď jsem ochutnal něco úžasného, jegermaster v blue rotu (to, co dává křídla :D )

Matthew

ani jedno

lamforest

ani jedno

Doplňuji:
rum s kolou se jmenuje cubalibra