Zlatý

Rozumiem tomu blbo?

migranti platia ťažké tisíce za neistú a nebezpečnú cestu do európy.

nie je jednoduchšie si kúpiť turistické vízum do európy a tam požiadať o politický (nie ekonomický) azyl?

samozrejme, pokiaľ sa jedná o ekonomických migrantov, tí pravdepodobne neuspejú, ale čas určite získajú - veď víza sa dajú predlžovať...

tak ma napadlo pre podnikavých - otvoriť (i virtuálnu) cestovku v kábule ...

;-)

Odpovědi:

Zlatý

Normálnou cestou ako turisti sa asi nedostanú, tak to riešia asi ako u nás kedysi, keď mnohí prechádzali hranice "lesnou cestou".
a čakať na neisté vybavenie víza či už tranzitného a cieľového na to v čase ich ohrozenia (myslím politických utečencov) zrejme už nebol dostatok času (prezradenie úmyslov čo mohlo mať za následok ich zadržanie).
Ten, kto to nezažil, ťažko pochopí ich myslenie.

Stříbrný

O migrantech a utečencích se v médiích nejvíc lže...takže pravdivé informace mají jen vlády a né lid. O těch, kteří to tak udělali (jak uvádíš) se ve lživých médiích vůbec nemluví. Takových otázek se tohoto týkajících by bylo hodně.
Migranti z Kábulu by měli jezdit do USA, neboť co s tím konfliktem máme my společného, že.

Proč jim neporadíš? Sám jako migrant máš osobní zkušenost.

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

@:

ale merkelová to formulovala inak.

;-)

Zlatý

led

merkelová... je jednoducho merkelová ona má iný pohľad a ja mám svoj pohľad a na rozdiel od nej stretávam sa priamo s ľuďmi a nie ako ona len s výberom, ktorý je starostlivo preosiaty.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.