anetusa

Poradíte, do jaké maximální velikosti můžu roztáhnout ucho tak, aby mně ještě srostlo?

Ahoj, chtěla bych si roztáhnout ucho… Ale do jaké maximální velikosti můžu? Aby mně to ještě srostlo? :) děkuju moc za radu

Původní neotázka
roztáhnutí ucha třeba na 8mm :)

Odpovědi
Drap

Nelze jednoznačně odpovědět. I každého jedince je to jiné.

ivzez

Se sebepoškozováním tu neradíme.

Je dobře, že si sama uvědomuješ,
že by mohlo dojít k nevratným změnám.

Já radím:
Nepokoušet to!

Vroudenspil

Říká se , že 10 mm . Mě se už nestáhlo ani 8 mm :/

led

Zjavne máte na mysli „tunel“ do ucha http://www.anchor-piercing.cz/cache/im­g/_files_galle­ry_gallery_21109226­.jpg_800_600.jpg

Podľa skúseností juhoázijských, afrických a amerických domorodcov pri pomalom zväčšovani ani fľaša cocacoly nemá problémy.

Ale nedoporučujem takéto znetvorenie.

Kiti

Rika se 10, mne se 13 stahlo za dva mesice na 8. Kazdopadne uz mam 20 🙂 hlavne musis postupovat pomalu a hodne mazat treba vazelinou. Kdyz budes moc rychla, muzes si to ucho natrhnout a pak uz budes mit smulu.

Mc Merkurion

…na blbosti vás užije…

Luxx

říká se, že do 10 mm
proto jsem skončila u 8 mm