Bronzový

Rozsudek o rozvodu manželství - potřebuji duplikát...

Kolem revoluce jsem se v Chomutově rozvedla, snad rok 1990, a několikerým stěhováním dnes netuším, kde je mu konec...potřebuji jeho duplikát,či opis, tak se ptám, jde ho získat od soudu elektronicky, nebo se musí osobně až do Ch.?
Na matrice mi řekli, že se soudy nejsou propojeni - systém Czech point - ať prý raději hledám, třeba ho najdu....no, nenajdu.
Doplňuji:
Tak již jsem napsala Chomutovskému soudu,ale taky mě napadá, jak si ověří, že to není podvodně vylákané,třeba......no nebudu to pitvat a počkám...díky za odpověď :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

BENYTO, poslat žádost e-mailem můžete kvůli urychlení vyřízení, ale určitě po Vás budou chtít žádost podat i písemnou formou včetně ověřeného podpisu. Zajděte tedy na poštu, nechte si na žádosti úředně ověřit podpis a žádost doporučeně pošlete na soud. Pokud nechcete jet kvůli tomu do Chomutova, je toto jediná cesta jak vyřízení duplikátu vyřešit.

Další odpovědi:

Zlatý

Já bych k soudu napsala mejl , možná budou požadovat nějaký kolek nebo platbu převodem - vše jde určitě vyřídit elektronicky . Určitě ti vyjdou vstříc.
Doplňuji:
zde jsem našla radu od advokáta

jednoduše se obraťte na soud, který rozhodnutí vydal, aby Vám zaslal stejnopis rozsudku s tím, že jste původní ztratila.

Diskuze k otázce

Zlatý

hanulka11

jistě budou na tobě chtít datum rozvodu

Bronzový

BENYTA

Napsala jsem jména manželů,rok narození, své rodné číslo a datum a místo sňatku, tak uvidím...

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.