Avatar uživatele
anonym

Rozvod manželství

Dobrý den.Chtěla bych se tímto zeptat na následující můj manžel se chce rozvést a já s tím nesouhlasím mám ho pořád po 24 letech manželství stále ráda bude se tímto prodlužovat řízení když nebudu s rozvodem souhlasit. děkuji literová

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, iceT před 5005 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nevim,zkusenosti s tim nemam,ale zalezi urcite na duvodu jeho zadosti o rozvod manzelstvi.Dnes jsou asi rozvody slozitejsi,nez tomu byvalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Lituji,ale pokud je váš manžel rozhodnutý a na důvodech téměř nezáleží,bude se agónie jenom prodlužovat a bude to déle bolet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
standa

Řízení se určitě protahovat bude.

Pokud ale nemáte nezletilé děti a manžel se bude CHTÍT rozvést (teď neřeším důvody jeho chtění se rozvést), tak vás na 99% rozvedou i přesto, že jej po tolika letech máte stále ráda…

Je těžké radit, ale na prvním místě byste se měla dozvědět DŮVODY, které vedou manžela k tak zásadnímu rozhodnutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pussy

Mít ráda na prodlužování řízení nestačí. Pokud máte nezletilé děti, možnosti pro prodlužování jsou. Měla by ses obrátit na advokáta. Mám výbornou zkušenost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

A co si tím pomůžeš, když nebudeš souhlasit? Násilím k sobě nikoho nepřipoutáš. Pokud jste zkusili manželskou poradnu nebo tak něco a nepomohlo to, nebo jestli manžel nestojí o manželství, tak nemá cenu se o něco pokoušet a je lepší si najít advokáta zde a tuto životní kapitolu ukončit a jít dál.

Nový příspěvek