BEN

Rozhodčí soud

CO MÁM UDĚLAT,KDYŽ MI PŘIJDE OD ROZHODČÍHO SOUDU DOPIS,KDE MĚ VYZÝVÁ ABYCH SE VYJÁDŘIL NA DLUH,A KDYŽ SE TEDA VYJÁDŘIM TAK MI TO STEJNĚ HNED ZAMÍTNE,A STEJNĚ TO MUSÍM ZAPLATIT,I KDYŽ STÍM DLUHEM NESOUHLASÍM. JAK TEDA DÁLE MÁM POKRAČOVAT. DĚKUJI

Nejlepší odpověď
baghira

Proti rozhodnutí rozhodčího soudu se lze odvolat u civilního soudu, důvody jsou popsané v § 31 zákona č. 216/1994 Sb.
Naděje na úspěch je mizivá, úvěrové společnosti mají své smlouvy velmi dobře ošetřené.
Poučení do budoucna je jednoduché: nedělat dluhy.

Zdroj: http://www.bez­platnapravnipo­radna.cz/onli­ne-zdarma/soud/soudy-a-pravnici/7906-je-mozne-odvolat-se-proti-rozhodnuti-rozhodciho-soudu-u-klasickeho-civilniho-soudu.html