pánŠtě

Roletový kryt zavazadlového prostoru u ročního automobilu Fabie combi? Běžná výbava škodovek?

Dobrý den,chystám se koupit roční vůz Škoda Fabia 1,2 combi,3.ge­nerace,66kw. Automobil nemá roletový kryt zavazadlového prostoru.Je to běžná součást výbavy těchto Škodovek,nebo jen prodávajicí chce ušetřit tak ho vysadil?Mám u prodejce na krytu trvat nebo se auta prodávaji také bez krytu zavazadlového prostoru?Nový kryt se pohybuje od 2000 do 3000 kč.Děkuji

Odpovědi
dubraro

Každá Fabia má nějaký kryt kufru již v základní výbavě. Zpravidla je to u combi roleta, u hatchbacku pevná přepážka.

aliendrone

To přeci záleží na CELKOVÉ výhodnosti nabídky. Jestli je cena výhodná/přiměřená stavu, tak klidně kup auto i s vykopnutými reflektory s tím, že si je pak dokoupíš a namontuješ sám, popřpadě servis. Těžko zde někdo posoudí to, co se ti vyplatí a co ne. BTW – existují vrakoviště, kde to pořídíš za pusinku (mnohem laciněji ve slušné kvalitě), přičemž zrovna osazení rolety zvládne i mírně blbá cvičená opička.