Chandler

Role ve filmu

Jaký máte zkušenosti s agenturou ExtraFilms ? Jejich sídlo je v Praze, jsem tam registrován už asi 5 let (musím se enchat přefotit) a za tu dobu mě přišly 3 filmové nabídky, že jsem se mohl zúčastnit natáčení Letopisy Narnie 2", reklama se zpěvákem Levitzem a natáčení českého seriálu. Bohužel jsem s vytíženosti (nedostatek času) a hlavně kvůli dálce se nemohl natáčení zůčastnit ..

Jaký máte názor ? Jste tam také registrováni a jaké máte zkušenosti ?

Odpovědi
Marvan

Nepovím vám přímo o této agentůře, ale o celkovém hraní ve filmu. Pokud jste komparzista, tak hlavní co dělate celé dny je čekání. Poměr mezi časem na place a čekáním je tak 1 / 5.