Roky hledám píseň Jon Andersona. Nerytmická, s Vangelis a zpívá o milionech hvězd.

Syntetická hudba, efekty s echem.
Doplňuji:
Ano Marci, je to ona. Děkuji.

Nejlepší odpověď
marci1

Je to tahle ? Heaven and Hell : http://www.you­tube.com/watch?v=8fM9e9n­U0oA

anonym

Zírám a obdivuji tvoji schopnost něco takového najít. Buď znáš dobře žánr Vangelise, písně Andersona, nebo vnímáš hudbu která mi zněla v neuronech, v hlavě a hledala něco podobného. Po dlouhou dobu jsem neznal ani jméno zpěváka, ani nevěděl, že hudbu dělá zrovna řecký Vangelis. Každopádně dík a úcta. +j+