Rok 2012 je přestupný,

a tak získáme 1 den navíc. Jak byste s ním naložili, kdybyste jej měli jen pro sebe a mohli ho využít podle svého přání?
Doplňuji:
ad deli, tvá odpověď má 2 vysvětlení - buď, že se sem nehodí tato otázka ať rubrikou nebo tématikou.
Anebo!... Tvé představy jsou tak divoké, že je tady ani nemůžeš ventilovat.
Tak kteroupak variantu jsi mínila, ty šibalko!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud bych ho mohla využít dle svého přání,jela bych hned ráno do lázní,kde by mě hýčkaly veškeré procedůry.... Následně bych jela do Lbc.do bazénu a do sauny. Po nich by mi jistě vyhládlo,takže výborná pizza v bazénu,mnááám... Pak bych navštívila velkou knihovnu v Lbc,kde bych si zalezla s kávou do zákoutí a nechala se unášet sladkým čtením... Miluju knihovny ve starodávném,anglickém stylu,jéje....Ze čtení bych opět vyhladověla a tedy se nasytila výbornou večeří v restauraci a po ní šla do kina či divadla. To už by se nejspíše schylovalo k večeru,zašla bych na taneček,kde bych nejspíš zůstala nejdéle a tanečkem zakončila jeden výjimečný,překrásný den...
Šlo by o splněné přání,tudíž by byl na celý den a noc sponzor...:-D, je to přestupný rok doktore,tak jednou za 4 roky by se u toho mohl ještě usmívat,né?...:-D
Děkuji:-))

Další odpovědi:

Zlatý

To se sem nehodí ;-D
Doplňuji:
Doplňuji k doplnění:
Otázka je zde zcela na místě, ale ty moje představy...
Jako bys mne neznal :-))

Zlatý

Asi jako Deli.
Doplňuji:
To nemohu napsat. Třeba bych se červenal. U nás na venkově se o některých věcech moc nemluví, ale víc koná. Tak nám velí selský rozum. Na rozdíl od parlamentního, kde se hodně mluví a nic nedělá (pro normální lidi).

Zlatý

Asi bych ho celý prospala a prolenošila.
Doplňuji:
ad Deli a venkovan - klidně to napište,už je po 22.hodině!

Stříbrný

Strávila bych ho ve společnosti jisté osoby. Kdyby to bylo zcela na mně. :-) Ale popravdě to nějak řešit nebudu., prostě bude o den víc a tím to pro mě končí. :-)

Zlatý

odpověď je v příspěvku a vše je odpuštěno..

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

né vážně chlapi je to tlustý, chlupatý kotě..

Zlatý

briketka10

já mít někoho vedle sebe, tak teď po tom vaječňáku řádím asi až do rána, ale chrápe tu jen můj kocourek, hmm bída có, no a za to vše vděčím komu, no komůůů ??

anonym

Mezi virtualitou a realitou někdy může být velice tenká a křehká hranice. Pokud bys naznačila region, třeba by tě ještě někdo stihl zachránit. Už tu párkrát došlo i k onomu prolomení do 3D dimenze.

Zlatý

venkovan

Kocourek - i to se dá vyložit porůznu.

Zlatý

venkovan

Jeden den v roce navíc a kolik nám udělá radosti.
Dávám návrh: Rok bude mít 1 den a ty zbývající budou navíc.

anonym

Jinak myslím, že otázka je natolik neutrální, že se tu vyskytují daleko bláznivější "ptákoviny".

anonym

Pro zájemce o diskreci mohu poskytnout svůj mail. Deli jej už má a pro venkovana postačí, když otevru svůj profil v dohodnutém intervalu.

Zlatý

venkovan

Doktore - děkuji za nabídku a důvěru, ale já raději zůstanu schován za nickem.

Zlatý

hanny 2

Jasně doktore,to by mně taky zajímalo,jak to Deli myslela!

Zlatý

Andělé

Doktore,mě se to náhodou líbí,díky Vám jsem se tak zasnila,že jsem nevěděla,kdy skončím...proč se jen tak neunášet sladkým sněním?...
Hoší je pak ta tvrdá realita,no ale přátelé,na přestupný rok si to můžeme dovolit,ne?:-)

Zlatý

Deli

Hanny, už jsem to doplnila ;-)
Otázku bych si nedovolila napadnout, není k tomu důvod, ale tu odpověď popsat ani nemůžu, leda by tu na to adminkové udělali rubriku s * :-)

Zlatý

Deli

Ještě k Hanny - sice je už po 22.hodině, ale zítra si to tu mohou přečíst i děti školou povinné.
Takže nechám na představivosti každého, každopádně bych své představy ale realizovala s mým manželem...

Zlatý

Andělé

Deli,já mít manžela,tak s ním jdu ihned realizovat své představy...:-)Vždyt je sobotní noc...:-))

Zlatý

Deli

Andělé...a proč jsem seděla u pc? Usnul jak špalek u televize :-(

Zlatý

Andělé

Deli a tos ho nechala,jo? No toho nesmíš nechat jen tak usnout..:-D)

anonym

Andělé, nic nám nebrání, abychom v dalším kole vyhlásili konkurz na onoho sponzora, což bys ale měla alespoń krapet specifikovat; aby nebyl jen solventní, ale i např. věkový rozptyl, výška, vzdělání, zájmy, postava apod.

Zlatý

Andělé

Dotore:-D,
tak sponzůrek by jako jednou za 4 roky mohl vypadat tak,že by tedy mohl zaplatil celý přestupný rok...-D

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.