Avatar uživatele
anonym

Rok 2012 je přestupný,

a tak získáme 1 den navíc. Jak byste s ním naložili, kdybyste jej měli jen pro sebe a mohli ho využít podle svého přání?
Doplňuji:
ad deli, tvá odpověď má 2 vysvětlení – buď, že se sem nehodí tato otázka ať rubrikou nebo tématikou.
Anebo!… Tvé představy jsou tak divoké, že je tady ani nemůžeš ventilovat.
Tak kteroupak variantu jsi mínila, ty šibalko!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, hanny 2, tom004, Deli, briketka10, anonym, boIak, lIInes, pizIicka před 4492 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Pokud bych ho mohla využít dle svého přání,jela bych hned ráno do lázní,kde by mě hýčkaly veškeré procedůry… Následně bych jela do Lbc.do bazénu a do sauny. Po nich by mi jistě vyhládlo,takže výborná pizza v bazénu,mnááám… Pak bych navštívila velkou knihovnu v Lbc,kde bych si zalezla s kávou do zákoutí a nechala se unášet sladkým čtením… Miluju knihovny ve starodávném,an­glickém stylu,jéje…Ze čtení bych opět vyhladověla a tedy se nasytila výbornou večeří v restauraci a po ní šla do kina či divadla. To už by se nejspíše schylovalo k večeru,zašla bych na taneček,kde bych nejspíš zůstala nejdéle a tanečkem zakončila jeden výjimečný,překrásný den…
Šlo by o splněné přání,tudíž by byl na celý den a noc sponzor…:-D, je to přestupný rok doktore,tak jednou za 4 roky by se u toho mohl ještě usmívat,né?…:-D
Děkuji:-))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

To se sem nehodí ;-D
Doplňuji:
Doplňuji k doplnění:
Otázka je zde zcela na místě, ale ty moje představy…
Jako bys mne neznal 🙂

Upravil/a: Deli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Asi jako Deli.
Doplňuji:
To nemohu napsat. Třeba bych se červenal. U nás na venkově se o některých věcech moc nemluví, ale víc koná. Tak nám velí selský rozum. Na rozdíl od parlamentního, kde se hodně mluví a nic nedělá (pro normální lidi).

Upravil/a: venkovan

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Asi bych ho celý prospala a prolenošila.
Doplňuji:
ad Deli a venkovan – klidně to napište,už je po 22.hodině!

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Strávila bych ho ve společnosti jisté osoby. Kdyby to bylo zcela na mně. 🙂 Ale popravdě to nějak řešit nebudu., prostě bude o den víc a tím to pro mě končí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

odpověď je v příspěvku a vše je odpuštěno..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

né vážně chlapi je to tlustý, chlupatý kotě..

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

já mít někoho vedle sebe, tak teď po tom vaječňáku řádím asi až do rána, ale chrápe tu jen můj kocourek, hmm bída có, no a za to vše vděčím komu, no komůůů ??

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mezi virtualitou a realitou někdy může být velice tenká a křehká hranice. Pokud bys naznačila region, třeba by tě ještě někdo stihl zachránit. Už tu párkrát došlo i k onomu prolomení do 3D dimenze.

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
venkovan

Kocourek – i to se dá vyložit porůznu.

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
venkovan

Jeden den v roce navíc a kolik nám udělá radosti.
Dávám návrh: Rok bude mít 1 den a ty zbývající budou navíc.

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jinak myslím, že otázka je natolik neutrální, že se tu vyskytují daleko bláznivější „ptákoviny“.

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pro zájemce o diskreci mohu poskytnout svůj mail. Deli jej už má a pro venkovana postačí, když otevru svůj profil v dohodnutém intervalu.

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
venkovan

Doktore – děkuji za nabídku a důvěru, ale já raději zůstanu schován za nickem.

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Jasně doktore,to by mně taky zajímalo,jak to Deli myslela!

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Doktore,mě se to náhodou líbí,díky Vám jsem se tak zasnila,že jsem nevěděla,kdy skončím…proč se jen tak neunášet sladkým sněním?…
Hoší je pak ta tvrdá realita,no ale přátelé,na přestupný rok si to můžeme dovolit,ne?:-)

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Hanny, už jsem to doplnila 😉
Otázku bych si nedovolila napadnout, není k tomu důvod, ale tu odpověď popsat ani nemůžu, leda by tu na to adminkové udělali rubriku s * 🙂

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Ještě k Hanny – sice je už po 22.hodině, ale zítra si to tu mohou přečíst i děti školou povinné.
Takže nechám na představivosti každého, každopádně bych své představy ale realizovala s mým manželem…

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Deli,já mít manžela,tak s ním jdu ihned realizovat své představy…:-)Vždyt je sobotní noc…:-))

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Andělé…a proč jsem seděla u pc? Usnul jak špalek u televize ☹

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Deli a tos ho nechala,jo? No toho nesmíš nechat jen tak usnout..:-D)

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Andělé, nic nám nebrání, abychom v dalším kole vyhlásili konkurz na onoho sponzora, což bys ale měla alespoń krapet specifikovat; aby nebyl jen solventní, ale i např. věkový rozptyl, výška, vzdělání, zájmy, postava apod.

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Dotore:-D,
tak sponzůrek by jako jednou za 4 roky mohl vypadat tak,že by tedy mohl zaplatil celý přestupný rok…-D

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek