Avatar uživatele
mosoj

Rok 2012 ?

Také mikoho nestraším, ale zapíši si to.

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1106nadap085956688­910230.jpg
Doplňuji:
led: Myslím si že umím, ale opravdu za to nebudu moci, jestli se to stane.
Když nic jiného tak to poodhalilo nebezpečí plynoucí z atomových elektráren. Ono těch nebezpečí je víc jenom si je uvědomit.
Sem ale můj příspěvek nesměroval.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, hanulka11, dědapetr před 4759 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Když se zamyslím a pátrám zpět,vybaví se mi vzrůstající počet katastrof at už přírodních nebo průmyslových.Mám takový pocit že tyto katastrofy mají vzrůstající tendenci.Nemusí se stát něco fatálního 23.12 2012 ale jsem přesvědčen že lidstvo dostane během příštích 50 let nějaký pohlavek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Správne, zapíšte si ten deň D veľkým červeným písmom.
Bude vyhlásený ako Medzinárodný deň bez daní a peňazí…
Viete si predstaviť tú katastrofu?
Doplňuji:
Téma 2012 mi už pripadá ako opakovanie katastrofických vízií od praveku po súčasnosť.
Keby sme podľ tých predpovedí v daný termín založili ruky a čakali, asi by sme tu už neboli.Nebezpečie si uvedomujme, ale nepodliahajme mu.
Žijeme pre život, nie pre smrť. To obdobie medzi narodením a smrťou žime naplno! Nie pasívne.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

To co je napsáno v tom článku jsem něco podobného nedávno slyšel od svědků jehovových byli u nás tak asi před čtrnácti dmi.Ovšem nechci nic zpochybňovat,možné je všechno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek